Александр Ольшанскиий опубликовал свою предвыборную программу / Все новости / Главная

3 сентября президент хостинг-провайдера Imena.UA/Mirohost Александр Ольшанский заявил, что будет баллотироваться в Верховную Раду. И вот почти три недели спустя была представлена предвыборная программа уже официально зарегистрированного кандидата в народные депутаты. 

 

 

"Моя програма – це коротке викладення власних переконань, за які я готовий боротися.

 

Мир та безпека.

 

1) Потрібно законом забезпечити рівні права та обов’язки всіх громадян України на захист своєї країни. Необхідно створити сильну армію, на основі професійного «ядра» та резервістів – всіх боєздатних громадян України, які раз в 5 років проходять учбові збори в закріплених за ними військових частинах і готові, у випадку необхідності, терміново приступити до виконання своїх обов’язків щодо захисту Батьківщини. Нарешті прийняти закон, що врегулює питання обігу вогнепальної зброї в Україні та дасть можливість чітко відокремити легальну зброю від нелегальної.

 

2) Створити сучасну інноваційну військову промисловість для забезпечення української армії передовим озброєнням і засобами захисту.

 

3) Впровадити систему персональної відповідальності посадових осіб, особливо в правоохоронній та оборонній сферах.

 

Економічний розвиток та права громадян.

 

1) Створити просту та зрозумілу систему оподаткування, яка буде заохочувати виробництво. І як наслідок, досягти скорочення контролюючого та перерозподіляючого апарату держави. Необхідно оподатковувати не складні розрахункові величини, такі як додана вартість чи прибуток, а легко вимірювані фізичні показники: кількість витраченої енергії і ресурсів та кількість розподілених коштів.

 

2) Чітко закріпити права громадян в Конституції України не у вигляді абстрактних статей, а у вигляді конкретних заборон на обмеження цих прав державою. Наприклад, абстрактне право на свободу мирних зібрань замінити на статтю, що державі та будь-яким державним органам заборонено обмежувати право громадян на мирні зібрання.

 

3) Створити економічне середовище, що буде заохочувати громадян до праці та забезпечити створення додаткових робочих місць через сприяння підприємництву та дієвий захист права власності.

 

Соціальний захист та впевненість у майбутньому.

 

1) Направити витрати із соціальних статей бюджету виключно для допомоги тим верствам населення, хто дійсно цього потребує, зокрема: дітям, пенсіонерам, інвалідам, тимчасово безробітним, а не чиновникам і депутатам.

 

2) Досягти енергетичної незалежності України шляхом державної підтримки громадян в переході на енергоефективні системи опалення, освітлення, транспорту у вигляді пільгових кредитів для працюючих, та на безповоротній основі – для незахищених верств населення.

 

3) Створити в Україні сучасну постіндустріальну економіку знань, для чого держава повинна надавати пільгові кредити на освіту, в тому числі і за кордоном.

 

Сподіваюсь на вашу підтримку і разом - ми переможемо!"

 

Любопытно, что ни одним из пунктов своей программы Ольшанский не упомянул свою основную сферу деятельности, интернет и коммуникационные технологии. Ранее мы уже писали, что новоиспеченный политик не намерен уделять этим вопросам много времени. Тем не менее, будучи президентом главного хостинг-провайдера страны, а также создателем одного из крупнейших украинских файлообменников, он мог бы коснуться темы IT хотя бы вскользь.

 

Вместо этого Ольшанский озвучил программу, которая, при всей ее политической "правильности", могла бы стать программой практически любого из нынешних кандидатов.

 

Мы провели небольшой эксперимент. Основные тезисы программы Ольшанского были продемонстрированы разным людям, при этом автор тезисов не был озвучен. На вопрос, кто из нынешних политиков и кандидатов в депутаты мог бы написать такую программу, ответы предоставлялись самые разные - от Петра Порошенко до Олега Ляшко.

 

Действительно, сегодня, пожалуй, только самый ленивый политик не говорит о том, что в стране нужно создать сильную военную промышленность, что Украина должна быть энергетически независимой, что государство должно уважать права граждан.

 

Эти азбучные истины, хотя и верны в своей сути, являются абсолютно общими, лишенными всякой индивидуальности и конкретики.

 

Будем надеяться, что все, описанное Ольшанским, - лишь прототип реальной программы кандидата, и что за общими красивыми рассуждениями кроется реальный план эффективных действий.

Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: