Електросамокати Bolt повертаються на вулиці Львова / Все новости / Главная

Команда Bolt бере активну участь у соціальних ініціативах, допомагає гуманітарному штабу й волонтерам, а також організовує транспортну підтримку та доставляє їжу і товари першої необхідності для місцевого населення. Варто відзначити, що безкоштовними поїздками автомобілями сервісу Bolt у Львові вже скористалося понад 10 тис. осіб.

У квітні 2022 року компанія Bolt прийняла рішення відновити прокат електросамокатів у місті під час воєнного стану. Зараз у Львові спостерігається підвищене навантаження на транспортну інфраструктуру, оскільки до міста приїхала велика кількість внутрішньо переміщених осіб. До того ж електросамокати Bolt ще торік зарекомендували себе як популярний вид мікротранспорту для пересування на короткі відстані.

Починаючи з 28 квітня, львів’яни і гості міста зможуть використовувати електросамокати Bolt для здійснення поїздок. Щоб підтримати українців під час війни, Bolt відновлює прокат самокатів за зниженими тарифами: від 5 грн за розблокування та 1,5 грн за кожну хвилину користування транспортним засобом.

Нагадуємо, що у Львові діє обмеження швидкості пересування на електросамокаті до 20 км / год. Перед першою поїздкою обов’язковим є інструктаж із безпечної експлуатації самоката. Встановивши режим новачка, користувач може самостійно обмежити швидкість свого пересування до 15 км / год. У додатку Bolt також позначено міські зони, де заборонено їздити на електросамокаті.

Кожна поїздка на електросамокаті Bolt застрахована. Страховка діє з моменту розблокування і до моменту блокування самоката. Вона поширюється і на третіх осіб, які постраждали внаслідок непередбачуваних дій користувачів.

«Електросамокати стали невід’ємною частиною транспортної системи багатьох міст. Тож це дуже позитивно, що електросамокати Bolt повертаються на вулиці Львова. Вони допомагають розвантажити трафік, а швидке й зручне пересування містом завжди було одним із наших пріоритетів. Також разом із командою Bolt ми розробляємо можливі варіанти співпраці з міськими інспекторами з паркування, аби вони мали змогу швидко та легко пересуватися містом за допомогою електросамокатів», — зауважив Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

«Поїздки на електросамокатах — це комфортний спосіб пересування, що має неабияке значення в поточних реаліях. Цей екологічний і легкий у керуванні вид транспорту суттєво підвищує мобільність населення. Також нагадуємо, що з 7 квітня сервіс прокату електросамокатів Bolt став доступний і в Києві», — наголосив керівник напряму з розвитку шерінґових сервісів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Тэги:   Bolt

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: