GlobalLogic відкрила офіс у Гданську та планує вийти на ринки в трьох нових країнах / Все новости / Главная

Міжнародна IT-компанія GlobalLogic відкрила новий центр розробки у Гданську. Це сьома локація компанії в Польщі. Також до кінця року компанія планує відкрити офіси в трьох нових країнах. Масштабне розширення дозволить GlobalLogic посилити присутність у європейському регіоні та надати нові можливості як місцевій ІТ-спільноті, так і українцям, які релокувалися за кордон.

Із початку 2022 року світові компанії інвестують у програмне забезпечення понад 750 млрд доларів США – про це свідчать дані дослідницької компанії Gartner. Такі корпоративні витрати свідчать про високий попит на IT-послуги.

Враховуючи розвиток ІТ у світі, технологічні компанії продовжують розвивати світову присутність. Офіс GlobalLogic у Гданську створений із урахуванням sustainable-підходів, як і всі локації компанії. У новому центрі розробки створюватимуть рішення у сфері автомобільної промисловості, охорони здоров’я, фінансових технологій, комунікацій або вбудованих технологій.

Нова локація у Гданську планує залучити до співпраці понад 120 інженерів. У зв’язку з цим, ще в червні GlobalLogic  почав максимально спрощений процес онбордингу, за яким потенційні кандидати можуть швидко дізнаватися деталі пропозицій. Шанс на швидкий розвиток навичок отримають не лише люди з багаторічним досвідом, а й молоді спеціалісти, студенти та випускники ВНЗ, які тільки починають свій шлях в ІТ-сфері.

«Цінності GlobalLogic відповідають цілям ООН зі сталого розвитку. Відтак усі нові офіси ми відкриваємо з урахуванням європейських стандартів і екологічного підходу до енергоносіїв. Наші офіси у Вроцлаві і Кракові навіть отримали сертифікати BREEAM – це світова науково-обгрунтована система перевірки будівель і офісів щодо відповідності екологічним вимогам, – коментує Анна Щербакова, віцепрезидентка та операційний керівник компанії GlobalLogic. – Ми замінили корпоративні авто на гібридні та електрокари, а також забезпечили офіси інфраструктурою для зарядки таких машин».

Компанія також оснащує офіси датчиками руху, що контролюють використання електроенергії. Такі кроки дозволяють досягати глобальної мети – зменшувати шкідливий вплив на екологію.

GlobalLogic поступово нарощує свою присутність в європейському регіоні, зокрема в Польщі. Так, на початку року компанія відкрила інноваційний офіс у Вроцлаві. Зовсім скоро відкриється новий центр розробки в Катовіце. Також GlobalLogic планує масштабне розширення до кінця цього року. Присутність компанії поповниться щонайменше трьома новими країнами. Офіси посилять технічну експертизу в регіонах та полегшать обмін досвідом між спеціалістами.

Загалом компанія GlobalLogic має 35 локацій у світі – у Німеччині, Польщі, Словаччині, Швеції, Хорватії, Аргентині, Канаді, Індії, Ізраїлі, США та Україні. Офіси у всьому світі доступні для українських фахівців. Інженеру варто лише написати своєму менеджеру, і той допоможе з організацією. 

 

Тэги:   GlobalLogic

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: