Грант від програми «Цифрова Європа»: як взяти участь? / Все новости / Главная

У вересні Україна долучилася до програми «Цифрова Європа». Тепер українці можуть отримати грант на фінансування власних проєктів за досутпними наразі вісьмома конкурсами. Для цього потрібно обрати європейських партнерів та спільно подати заявку на участь у конкурсі.

Загальний фонд програми «Цифрова Європа» становить 7,6 млрд євро. На фінансування проєктів за напрямами, доступними для України, передбачено близько 6 млрд євро, які виділятимуть до 2027 року. Ознайомитись з відкритими конкурсами можна за цим посиланням: https://bit.ly/3Dkpi4q, а детальна інструкція щодо подачі українською тут: https://bit.ly/3U2mT5p

Взяти участь у конкурсі і отримати грант можуть як державний чи приватний сектори, так і громадські організації, заклади вищої освіти та наукові установи, постачальники хмарних технологій та ІТ-компанії тощо. Повний перелік потенційних учасників вказано в умовах кожного конкурсу окремо.

Щоб узяти участь у конкурсах від «Цифрової Європи», необхідно:

  • Зареєструвати свою організацію (якщо раніше організація не подавалась на грантове фінансування ЄС) та подати заявку на участь у конкурсі за цим посиланням.

  • Створити міжнародний консорціум. Для цього обрати партнера-представника держави ЄС, можна скористатися цим пошуком або звернутися за консультацією до представників консорціуму EEN Ukraine.

  • Заповнити та вчасно подати спільну проєктну заявку. Це має зробити голова консорціуму.

Після цього експерти оцінюють заявку, а потім інформують про результати участі. Дати оголошення результатів та дедлайни подання заявок вказані в кожному конкурсі. Якщо заявка перемогла в конкурсі, учасникам запропонують розпочати підготовку до підписання грантової угоди разом з EU Project Officer.

Участь у програмі «Цифрова Європа» наблизить Україну до Єдиного цифрового ринку ЄС. А також надасть підтримку економіці країни, сприятиме залученню до участі в міжнародних консорціумах, дасть змогу спільно з міжнародними партнерами розвивати проєкти в сфері цифрових технологій, штучного інтелекту, хмарних послуг тощо.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: