Штучний інтелект Google Bard навчився взаємодіяти з іншими сервісами Google / Все новости / Главная

Сьогодні Google представив найпотужнішу на сьогоднішній день модель Bard і розширив доступ до функціональності, яка раніше була доступна лише в англомовній версії, новими мовами зокрема українською. Тепер Bard інтегрований з програмами й сервісами Google, щоб надавати більш корисні відповіді, і має покращену функцію, яка дозволяє легко перевіряти інформацію в мережі.

Розширення доступу до нових можливостей

Користувачі Bard отримали доступ до можливостей, що були раніше доступні лише англійською мовою. Тепер можна додавати зображення за допомогою Google Об’єктива й отримувати зображення з Пошуку у відповідях, а також змінювати відповіді Bard (наприклад, робити їх коротшими, довшими, простішими, менш формальними, більш професійними тощо). Ці функції тепер доступні для понад 40 нових мов і країн, включно з Україною.

Підключення інших сервісів Google

Ще одна нова функція - Bard Extensions (Розширення Bard) англійською мовою – абсолютно новий спосіб взаємодії та співпраці з Bard. За допомогою розширень Bard може знаходити й показувати вам потрібну інформацію з інструментів Google, якими ви користуєтеся щодня, як-от Gmail, Документи, Диск, Карти, YouTube, Google Авіаквитки й Готелі, навіть якщо потрібна інформація зберігається в різних програмах чи сервісах. Ця функція поки що доступна лише у версії англійською мовою.

Наприклад, якщо ви плануєте подорож, тепер ви можете попросити Bard обрати з Gmail дати, які підходять усім, переглянути інформацію в реальному часі про рейси й готелі, подивитися маршрути на Картах Google і навіть переглянути відео на YouTube про те, чим можна зайнятися в тому місці — і все це в межах однієї розмови.

Або уявіть ситуацію, коли ви подаєте заявку на нову роботу й використовуєте Bard для допомоги у цьому процесі. Ви можете попросити Bard “Знайди моє резюме під назвою “Червень 2023” на моєму Диску й підсумуй інформацію про мої навички у вигляді короткого абзацу” та продовжити працювати над своїм супровідним листом. 

Можливість перевіряти відповіді й ділитися розмовами з іншими

Відсьогодні, щоб легше перевіряти відповіді на запити англійською мовою, ви можете використовувати в Bard покращену кнопку Google. Коли ви клацнете на значок “G”, Bard прочитає відповідь і оцінить, чи є в Інтернеті контент, який її підтверджує. Якщо твердження можна оцінити, вони виділяються кольором. Ви можете клацнути на виділені фрази й дізнатися, чи знайшов Пошук інформацію, яка підтверджує чи спростовує їх. Ця функція поки що доступна лише у версії англійською мовою.

Також ділитися своїми розмовами з Bard з іншими користувачами стало простіше. Відсьогодні, коли хтось ділиться з вами своїм чатом Bard через загальнодоступне посилання, ви можете продовжити розмову у власному чаті й поставити Bard додаткові запитання на цю тему або використати цю розмову як початок для власного обговорення. Тепер ця опція доступна, зокрема, українською мовою.

Спробувати ці нові функції можна на сайті bard.google.com

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: