За рік ринок електроніки виріс на третину / Все новости / Главная

Покупки українців повертаються до звичайної сезонності та наближаються до довоєнного рівня. За підсумками 2023 року ринок електроніки зріс на 29% в гривнях порівняно із 2022 роком. За рік на третину зросли продажі побутової техніки, ігрових моніторів, приставок та  аксесуарів, жорстких дисків, ноутбуків, телевізорів, навушників та комп'ютерної техніки. У категорії «Мала побутова техніка» найбільше зросли мультипечі, стайлери для волосся, пилососи, кавоварки та електрогрилі.

В АЛЛО у 2023 році попит на ігрові приставки та аксесуари зріс на 100%  в грошах, також у порівнянні з показниками 2022 року на понад 50% зросли продажі ноутбуків, комп'ютерної та побутової техніки.

У відповідь на тренди ринку АЛЛО продовжує розширювати асортимент товарів. У 2023 році на сайті з'явилися 3D-принтери, а також було розширено асортимент тренажерів, масажерів та товарів для дому. У вересні компанія повернула на ринок смартфони HONOR, що демонструють позитивну динаміку продажів, а у грудні було значно розширено асортимент телевізорів Sharp.

Автотовари – найдинамічніша категорія на маркетплейсі АЛЛО

За підсумками 2023 року продажі товарів партнерів національного маркетплейсу АЛЛО порівняно з обсягами продажів 2022 року зросли у категоріях автотоварів (+22%), товарів для активного відпочинку та туризму (+19%) і меблів (+13%).

Для зручного керування асортиментом та цінами було вдосконалено Кабінет партнера. Наразі маркетплейс працює над впровадженням для покупців можливості отримувати замовлення мерчантів у точках видачі мережі АЛЛО.

Новий формат АЛЛО Express та 15 нових шоурумів

В контексті розвитку e-commerce з літа АЛЛО впроваджує новий офлайн-формат – точки видачі АЛЛО Express: вже п’ять таких магазинів успішно працюють по країні. Впродовж 2023 року мережа АЛЛО поповнилася 15 новими шоурумами. Магазини АЛЛО з’явились у Трускавці, Новоселиці та Новояворівську, відновив роботу єдиний магазин у Нікополі. В Івано-Франківську та Києві було відкрито флагманські шоуруми АЛЛО МАХ. Загалом на кінець року мережа АЛЛО налічувала 305 точок у понад 100 містах України. Компанія збільшила в магазинах асортимент телевізорів, малої побутової техніки та товарів для геймерів, щоб у клієнтів був значно більший вибір.

АЛЛО на ринку 25 років

Попри економічні кризи та події в країні, компанія АЛЛО чверть століття робить все, щоб клієнти могли отримати потрібні товари, а понад 3 тисячі співробітників мали стабільну роботу. Команда АЛЛО зростає: у 2023 році до штату приєдналось на 42%  більше нових співробітників у порівнянні з 2022 роком. Торік АЛЛО спрямувала на соціальні проєкти понад 20 млн гривень та надала військовим товарів та знижок на суму 57 млн гривень.

В планах АЛЛО на 2024 рік – відкриття нових точок АЛЛО Express, презентація українському споживачеві світових інновацій, вдосконалення мобільного застосунку, втілення благодійних соціальних проєктів та допомога ЗСУ.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: