Месенджер Viber отримав сертифікат безпеки SOC 2 Type II / Все новости / Главная

Rakuten Viber, одна з провідних світових платформ для спілкування з фокусом на захищеності даних користувачів, успішно пройшла безпекову сертифікацію SOC 2 (System Organization Control) Type II. SOC — це фреймворк, створений для оцінки захищеності даних та управління ними. Сертифікація SOC 2 призначена для SaaS (Software as a Service) компаній. Різновид Type II, своєю чергою, тестує всі системи захисту впродовж певного часу (від 3 місяців до року). Критерії оцінювання включають безпеку, доступність, конфіденційність, цілісність обробки даних і їх приватність. SOC був розроблений Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів (AICPA). Саме AICPA задає етичні та аудиторські стандарти в США.

Аудит було проведено компанією Ernst & Young. Перевірка підтвердила, що всі практики, процедури, операції, а також політика безпеки Rakuten Viber відповідають стандартам SOC 2.

“Отримання сертифіката SOC 2 Type 2 — важливий етап для Rakuten Viber і чергове свідчення нашого прагнення забезпечити захищеність та приватність для користувачів. Ця сертифікація підтверджує наш проактивний підхід до інформаційної безпеки та відданість підтримці найвищих стандартів захисту даних. Конфіденційність та цілісність довіреної нам інформації залишаються нашим пріоритетом. Ми прагнемо й надалі забезпечувати надійність нашої платформи для обміну повідомленнями для наших користувачів по всьому світу”, - коментує Ліад Шнель, віцепрезидент з інжинірингу та керівник відділу ІТ-безпеки (CISO).

Крім відповідності стандарту SOC 2, Rakuten Viber вводить ряд удосконалень своєї інфраструктури: додаткові рівні резервування інформації та покращення моніторингу платформи. У 2016 році Viber став одним з перших великих месенджерів, який впровадив наскрізне шифрування для всіх особистих та групових чатів і дзвінків за замовчуванням.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: