П’ять стартапів із кібербезпеки представлять Україну в США на 2024 SelectUSA Investment Summit / Все новости / Главная

5 українських компаній та стартапів із кібербезпеки представлять Україну в рамках найбільшої інвестиційної події США SelectUSA Investment Summit 2024. Участь стартапів у події організовано Проєктом USAID Кібербезпека USAID Cybersecurity Activity та Ukrainian Bridge, за підтримки UNIT.City.

В рамках Cybersecurity Startups Pitch Day компанії та стартапи презентували власні продукти та технології зі сфери кібербезпеки. Під час визначення команд-переможців судді орієнтувались на наступні обов’язкові критерії:

  • розробляють інноваційний технологічний продукт або послугу;
  • мають головний офіс за межами Сполучених Штатів Америки;
  • планують розширюватися на ринок США протягом наступних 2-3 років;
  • позиціонують себе як українські та мають українську юридичну особу, від якої здійснюють діяльність.

Також переможці мали відповідати принаймні одному з критеріїв SelectUSA Tech: існують на ринку менше ніж 10 років; мають менше ніж $10 млн річного доходу; мають до 40 співробітників в команді.

“Українські технологічні компанії та стартапи своєю діяльність та продуктами щороку підкреслюють розвиток української технологічної екосистеми. Для нас честь стати частиною цього процесу та продемонструвати успіхи й можливості проєктів зі сфери кібербезпеки в США. Та вкотре підсвітити рівень залученості українського сектору кібербезпеки до міжнародного досвіду”, коментують організатори делегації.

За результатами пітчингу відібрано кібербезпекові стартапи, що доєднались до складу української делегації, серед яких:

  • CyberJab (TM) — платформа управління знаннями з кібербезпеки;
  • Cyber Unit Technologies — платформа для навчання з кібербезпеки;
  • Cybrex.ai — платформа, що фокусується на модерації контенту на платформах користувацького контенту на основі штучного інтелекту;
  • LetsData — рішення на основі штучного інтелекту, що прогнозує комунікаційні ризики та можливості та допомагає організаціям протистояти загрозливим інформаційним кампаніям;
  • UnderDefense — CyberSecurity-as-a-Service платформа, яка надає послуги для комплаєнсу, MDR та автоматизації реагування на інциденти без коду.

Учасники делегації матимуть можливість представити проєкти та технології інвесторам, партнерам та учасникам саміту, а також продемонструвати розвиток потужностей України у сфері кібербезпеки.

SelectUSA Investment Summit 2024 проводитиметься з 23 до 26 червня у місті Вашингтон. Це найбільш масштабна інвестиційна подія країни, яка щороку об’єднує тисячі інвесторів, представників компаній й стартапів, організацій економічного розвитку та експертів галузі для укладення ділових угод.

 

Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: