Унікальний гаджет Samsung The Freestyle розкупили за кілька годин / Все новости / Главная

Унікальний портативний екран The Freestyle продовжує завойовувати серця українських користувачів. Перша хвиля попереднього замовлення привернула неабияку увагу спожиівчів, адже пристрої було розкуплено протягом всього кількох годин. Другу партію The Freestyle було повністю передзамовлено всього за два дні! Наразі Samsung Electronics готується до старту офіційних продажів The Freestyle  на ринку України, а новоспечені власники, які встигли першими передзамовити цей пристрій у першій та другій хвилях, уже чекають на свою революційну новинку та приємні бонуси.

Такий ажіотаж цілком зрозумілий, якщо детальніше розглянути всі характеристики The Freestyle. Він пропонує безмежні можливості для застосування в найрізноманітніших ситуаціях. Влаштувати перегляд – вдома чи навіть просто неба – послухати музику чи організувати атмосферну вечірку з яскравою підсвіткою.  Усе це можливо завдяки функціоналу проєктора,  домашнього кінотеатру з функцією  Smart TV, смартколонки й пристрою для декоративного освітлення в одному гаджеті, що до того ж сумісносний з портативними зарядними пристроями.

Окрім цього Freestyle досить компактний, важить всього 830 г і має регульовану підставку, що обертається на 180 градусів, тож транспротування й встановлення на різних поверхнях не становитиме проблем.. До того ж поверхні не обов’язко можуть бути рівними, як от кам'янисті кемпінги чи м'які ліжка. The Freestyle має функції автовирівнювання положення екрана, автофокусування, автокорекції трапецеїдальних викривлень та інтелектуального калібрування, що дозволяють швидко отримати якісне зображення з бездоганними пропорціями на будь-якій поверхні та з будь-якого положення. А ще для цього не потрібно мати спеціальний екран для проєкції: просто спрямуйте The Freestyle на доступну поверхню (стіни, стелю, навіть підлогу), а пристрій сам подбає про оптимальне зображення з діагоналлю від 30 до 100 дюймів.

Ще одна перевага The Freestyle, що привернула до себе увагу користувачів, – постійний доступ до контенту завдяки функціоналу Samsung Smart TV із вбудованими потоковими сервісами та дублюванням мобільного екрана2, сумісним із мобільними пристроями на Android та iOS. До того ж для затишного родинного кіновечора не знадобиться під’єднувати окремі динаміки, оскільки The Freestyle оснащено вбудованим динаміком. А напівпрозора кришка для об’єктива й режим Ambient допоможуть організувати яскраву атмосферну вечірку з різноманітними візуальними та світловими ефектами, синхронізованими з музикою.

Уже зовсім скоро, в кінці березня, The Freestyle можна буде придбати на офіційному сайті Samsung.com та в магазинах офіційних партнерів Samsung. Стежте за новинами на Samsung Newsroom, аби не пропустити цієї нагоди.

 

Тэги:   Гаджеты, Samsung

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: