Як Google допомагає українським вчителям продовжувати викладати / Все новости / Главная

Вторгнення росії в Україну – це трагедія, яка вплине на наступні покоління. Щоб знизити цей негативний вплив, Google активно допомагає українським вчителям. 

Надання Chromebook школам

Оскільки мільйони людей змушені залишити свої домівки, а тисячі закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, понад 3,7 мільйона учнів наразі навчаються дистанційно.

Із переходом на дистанційне навчання для українських вчителів стає дедалі складнішим створення та надання контенту своїм учням. Щоб допомогти вчителям продовжувати викладати, Google співпрацює з Міністерством освіти України, ЮНЕСКО та партнерами з усього світу, щоб надати необхідні обладнання, програмне забезпечення, контент і провести тренінги з цифрової компетентності.

Щоб допомогти учням – як  тим, що залишилися, так і тим, хто вимушено покинув звичне місце проживання – продовжувати освіту, Google надає фінансову допомогу для  закупівлі, ліцензування та розповсюдження 43 000 ноутбуків Chromebook для українських викладачів, щоб вони могли продовжувати спілкуватися та співпрацювати зі своїми учнями, де б вони зараз не знаходилися. 

Щоб забезпечити найкращий досвід використання цих пристроїв, Google співпрацює з місцевими організаціями, щоб провести тренінги для близько 50 000 викладачів, а також допомогти школам налаштувати пристрої та керувати ними віддалено завдяки оновленню Chrome Enterprise. За допомогою серії семінарів та онлайн-матеріалів викладачі дізнаються, як найкраще використовувати свої пристрої та набір інструментів Google Workspace for Education.

Google for Education також продовжуватиме оновлювати такі ресурси, як “Навчайте, де б ви не були” –  центральний ресурс,  розроблений під час пандемії, який містить інформацію, поради, тренінги та інструменти для навчання.

Створено YouTube-платформу  “Навчання”, щоб українські учні віком від 13 до 17 років могли знайти освітній контент, який допоможе їм у навчанні. При цьому особливий акцент зроблено на українську літературу та мовознавство, фізику, біологію, хімію та математику.

Підтримка закладів вищої освіти та студентів

Звичайно, війна в Україні впливає і на студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти – багато хто з них тепер не може відвідувати заняття особисто чи в режимі реального часу. Щоб допомогти їм продовжувати навчання, деякі преміальні функції Google Workspace for Education тепер надаються безкоштовно для українських університетів і коледжів до кінця року. Це дозволить проводити більш масштабні зустрічі до 250 учасників; а також записувати їх безпосередньо на Диску.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: