Напишіть батьку: Viber запустив листівки-обіцянки для татусів під час війни / Все новости / Главная

Viber запустив зворушливі вітальні листівки та стікери до Дня батька в Україні. За їх допомогою можна підтримати батьків та нагадати їм про те, що після війни ми обов'язково повернемося до рідних і мирного життя, яке багатьом зараз недоступне.

Кожна листівка та стікер –– це сертифікат на те, що не купиш за гроші: наприклад, обіцянка приїхати у гості, послухати в автівці пісні, які поставить тато, а ще –– сертифікат на обійми, визнання, що батько має рацію, обіцянка прислухатись до порад. Viber пропонує надсилати татам листівки та стікери про ці та інші сімейні речі, на які діти зазвичай не погоджуються, але зараз, під час, війни сумують навіть за ними та чекають зустрічі та розмов з батьками.

Атанас Райков, старший директор Rakuten Viber з розвитку на ключових ринках, каже: “Тисячі українських родин декілька місяців не бачать своїх тат і чоловіків. Багато чоловіків на фронті або ж просто за сотні кілометрів від своїх рідних, і Viber допомагає родинам залишатись на зв'язку з ними. Батьки не звикли просити підтримки, але зараз важливо просто запитувати про їхні справи та настрій, аби вони відчували, що їхні сім’ї поряд і чекають на них. І не тільки сьогодні, бо зараз в Україні кожен день –– це день сім’ї та день батьків”.

Надіслати слова підтримки татові можна просто у Viber, завантаживши стікерпак (https://stickers.viber.com/pages/fathers_day) та листівки (https://viber.com/monthoflove, у боті треба обрати «День батька»).

Інструкції та посилання є на сайті проєкту: https://lp.viber.com/fathers_day.

Viber користуються понад 98% українців, у яких є смартфони. Для багатьох цей месенджер –– основний канал спілкування з батьками, і користувачі в Україні кажуть, що він працює навіть за гіршого сигналу зв’язку. Від лютого переписка з рідними стала нашим способом підтримувати одне одного та перемагати у цій війні. Команда месенджера збирає історії сімейних чатів українців, щоби продовжувати проєкт про підтримку батьків та поділитися цими історіями у майбутньому. Долучайтесь та надсилайте ваші скріншоти переписок з батьками на пошту: ​​stories_ua@viber.com.

 

Тэги:   Viber Media, Viber

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: