Lenovo презентувала ThinkPad X1 Fold нового покоління / Все новости / Главная

Компанія Lenovo оголосила про випуск нового покоління ThinkPad X1 Fold, який переосмислює категорію портативних ПК, створену Lenovo у 2020 році. Новий ThinkPad X1 Fold розроблений для того, щоб забезпечити максимальну продуктивність ПК з більшою робочою площею екрана, зберігаючи при цьому ультрапортативність, якою характеризувався революційний пристрій першого покоління. Будучи одним з найлегших й універсальних 16-дюймових ноутбуків у світі, нове покоління є потужним і портативним пристроєм з ще більш витонченим і тонким дизайном, який можна комфортно використовувати як основний ПК. Удосконалити пристрій, який є лідером у своїй категорії, нелегко, але Lenovo зробила саме це. Завдяки аналізу відгуків клієнтів та думок користувачів, новий дизайн отримав на 22% більший 16-дюймовий складний OLED-дисплей, на 25% тонший корпус та рамки по всьому периметру, а також алюмінієву раму та задню частину, виготовлену зі 100% переробленої тканини.

Поєднання цих рішень створюють преміальний та модернізований зовнішній вигляд пристрою, що дає користувачеві незабутні враження від використання. Велика перевага при створенні пристроїв нового покоління в тому, що вони базуються на аналізі багаторічного досвіду клієнтів та численних відгуках користувачів. Цей аналіз допоміг Lenovo визначити чотири основні області, в яких досвід користувача має бути бездоганним: продуктивність, клавіатура, дисплей та дизайн.

Складаний ноутбук нового покоління

Завдяки Intel® vPro®, дизайну Intel® Evo™ з процесорами Intel® Core™ i7 12-го покоління та графікою Intel® Iris™ Xe — ThinkPad X1 Fold нового покоління забезпечує чудову продуктивність у форматі пристрою з екраном, що згинається. Завдяки SSD-накопичувачу місткістю до 1 ТБ1 та вбудованої пам'яті об'ємом до 32 ГБ — операційна система Windows 11 Home або Pro працюватиме чудово незалежно від вибраного режиму використання.

Позитивний та звичний досвід набору тексту на пристрої, який використовується як основний ПК, дуже важливий. ThinkPad X1 Fold нового покоління пропонує додаткову повнорозмірну клавіатуру ThinkPad з підсвічуванням, TrackPoint та великим тактильним тачпадом, який може кріпитися або від'єднуватися від ПК залежно від режиму роботи. Клавіатура може кріпитися магнітами до нижньої половини екрана в режимі роботи класичного ноутбука, забезпечуючи повноцінну роботу з 12-дюймовим ноутбуком.

Додаткова площа дисплея підвищує продуктивність, а гібридний стиль роботи ще більше наголошує на потребі збільшення екранного простору. Новий ThinkPad X1 Fold відрізняється великим екранним простором, а дисплей адаптується до того, як користувачі хочуть використовувати його. Завдяки ультраяскравій складаній OLED-панелі з діагоналлю 16,3 дюйма та співвідношенням сторін 4:3 пристрій займає мінімум місця, маючи компактний корпус та універсальні можливості орієнтації: у книжковому, альбомному, і звичайно складеному форматі.

Також пристрій можна використовувати з додатковим пером та магнітним кріпленням, що підтримує стандарт Wacom. Вражає те, що новий ThinkPad X1 Fold може відтворювати програми, фільми та спортивні передачі з яскравістю до 600 ніт HDR та Dolby Vision®.

Зовнішній вигляд й функціональність пристроїв стають все більш важливими, оскільки користувачі шукають дизайн, який виражає їхню індивідуальність і створює сильніший емоційний зв'язок з технологіями, які стали основою повсякденного життя.

Для інженерів стало викликом створення складного міцного ПК з вужчими рамками, великим дисплеєм і меншою товщиною. Новий ThinkPad X1 Fold має вузькі рамки, не більше 10 мм, та товщину всього 8,6 мм у розгорнутому вигляді, а у складеному — всього 17,4 мм. Як і всі ноутбуки ThinkPad, ThinkPad X1 Fold пройшов через суворі методи тестування Lenovo на додаток до військових стандартів MIL-STD-810H2 для забезпечення максимальної міцності та надійності. Обкладинка зі 100% переробленої тканини також пройшла безліч випробувань на міцність та надійність.

Максимум можливостей при мінімумі витрат

Компанія Lenovo продовжує впроваджувати інновації щодо збільшення кількості режимів використання. У цьому напрямку технологія складаних ПК виходить на перше місце. ThinkPad X1 Fold нового покоління дійсно визначає майбутнє, оскільки має 16-дюймовий дисплей, займаючи при цьому вдвічі меншу площу, ніж альтернативні портативні ПК. Пристрій зручно складається до розмірів ноутбука з діагоналлю менш як 13 дюймів для легкого та компактного транспортування та розміщення. Така інноваційна конструкція забезпечує виняткову універсальність для того, щоб трансформуватися відповідно до потреб користувачів, забезпечуючи яскравий досвід. Продуктивність, спільна робота, перегляд контенту, читання, лист, редагування і так далі —  все це робити легко і просто в будь-якому режимі, який для себе вибере користувач. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Mode Switcher має такі режими:

  • Класичний режим "clamshell". Режим ноутбука, який забезпечує 12-дюймовий основний екран з екранною клавіатурою в нижній половині або додатковою повнорозмірною клавіатурою ThinkPad Bluetooth TrackPoint. Цей режим ідеально підходить для повноцінної роботи у закритих приміщеннях, таких як літаки, поїзди та автомобілі.
  • Landscape mode, або режим "все в одному". Цей режим забезпечує максимальну трансформацію. Прибувши на місце призначення, користувачі можуть розгорнути пристрій у ландшафтний формат за допомогою підставки та під'єднати клавіатуру — приєднану або від'єднану від підставки. Таким чином вдасться створити феноменальний 16-дюймовий ноутбук, який надихає на багатозадачність або проведення виняткових презентацій для колег.
  • Портретний режим — це нова функція, яка викликала захоплення користувачів на етапах раннього тестування. Повернувши підставку в портретний режим, користувач отримує величезний 16-дюймовий екран, для ефективного читання та редагування довгих документів, а також одночасного перегляду соціальних мереж, вебсайтів та багато іншого.
  • Режим книги не потребує представлення складної технології, але читання останнього бестселера на частково складеному 16-дюймовому дисплеї залишається не менш приємним. Це також дуже продуктивний режим вичитування статей або перегляду цифрових публікацій.
  • Режим планшета можна використовувати як у портретному, так і ландшафтному режимі, що дозволяє легко займатися творчістю, спілкуватися з колегами або членами сім'ї за допомогою магнітного пера та дивитися контент на дисплеї з підтримкою Dolby Vision™.

Розроблено, щоб визначати майбутнє

Дизайнери та інженери Lenovo багато працювали над ThinkPad X1 Fold нового покоління, щоб створити пристрій, який вкотре трансформує категорію складних пристроїв. Для більшого дисплея потрібно змінити конструкцію як шарніра, так і самої панелі. Отриманий у результаті досліджень шарнір системи у формі дзвона дозволяє складати OLED-панель як у відкритому, так і закритому вигляді, внаслідок чого система стає тоншою. Понад двісті деталей синхронно переміщуються у конструкції шарніра для забезпечення максимальної цілісності та міцності дисплея. Також було розроблено новий інтерфейс дисплея, який складає неактивну область, що сприяє міцності та створює більш тонкі рамки. Гібридна рамка затвора також була перепроєктована з численними перевагами: тонкістю, великим простором для антен та простим обслуговуванням у польових умовах. Інженери Lenovo також розробили набір складаних патентованих графітових листів для розсіювання тепла по всій системі, щоб забезпечити виключно потужну конструкцію без використання вентиляторів.

Новаторський дизайн та інженерні рішення повинні бути підтверджені користувацьким досвідом. Раніше згадана клавіатура включає нещодавно представлену програму TrackPoint Communications Quick Menu App, яка забезпечує швидкий доступ до функцій камери й мікрофона, але саме концепція багаторежимного використання стоїть на першому місці. Наявні три порти USB Type C, включаючи два порти Intel® Thunderbolt 4, тож принаймні два з них завжди доступні в будь-якому режимі.

Той самий принцип застосовується до динаміків та мікрофонів з трьома динаміками Dolby Atmos™, два з яких завжди активні, зберігаючи стереозвук. Є два подвійні мікрофони, один з яких активний залежно від режиму, що використовується, при цьому Dolby Voice™ оптимізує роботу мікрофонів і динаміків, використовуючи технологію просторового звуку для створення необхідних умов для проведення конференцій.

Щоб скористатися перевагами унікального корпусу нового ThinkPad X1 Fold, Lenovo інтегрувала в нього контролер Intel® Visual Sensing Controller (VSC), чіп зі штучним інтелектом, який забезпечує безперебійну роботу незалежно від того, як користувач використовує пристрій. Неважливо, чи пристрій у портретному, альбомному або у режимі ноутбука, VSC від Intel® автоматично керує камерою, використовуючи збільшене до 75 градусів горизонтальне поле зору, щоб скористатися перевагами автоматичного кадрування Windows 11. "Розумні" датчики роблять новий ThinkPad X1 Fold неймовірно сприйнятливим та швидким. Функція "wake-on-approach" автоматично розпізнає користувача (і лише призначеного користувача), щоб миттєво увімкнути систему й бути готовою до роботи при його появі, а у поєднанні з Windows Hello забезпечує простоту входу до системи без натискання кнопки. Для додаткової безпеки "виявлення сторонніх" повідомляє користувача про присутність когось стороннього, щоб зберегти конфіденційність інформації, а "блокування під час догляду" дозволяє дізнатися, коли користувач іде, і заблокувати систему, щоб запобігти небажаному доступу. Система Intel®VSC використовує розумні датчики для оптимізації налаштувань дисплея, знижуючи частоту оновлення залежно від типу контенту та використовуючи розумне затемнення для мінімізації енергоспоживання, коли користувач неактивно працює з дисплеєм. У сукупності ці можливості роблять екран ThinkPad X1 Fold нового покоління більш природним та зручним для взаємодії. Intel®VSC допомагає користувачам отримати безпечний, швидкий, зручний та енергоефективний ПК без шкоди для продуктивності, якості та часу автономної роботи завдяки використанню “розумних” сенсорних рішень для інтелектуального управління енергоспоживанням та забезпечення відмінного досвіду користувача.

Аналіз потреб користувачів та фундаментальні інженерні розробки у поєднанні дозволили створити один із найбільш інноваційних та привабливих комп'ютерів. Кожен технологічний прорив та кожна зручна функція були реалізовані з урахуванням максимальної зручності для користувача. Будучи орієнтованою на довгострокове майбутнє персональних комп'ютерів, компанія Lenovo виконала свою обіцянку, створивши технологію гнучкого екрана. Побудова цього майбутнього починається вже сьогодні із ThinkPad X1 Fold нового покоління.

"Створення першого у світі складного ПК було серйозним технологічним завданням. Удосконалення цього завдання — справжнє досягнення. Ми хочемо, щоб ThinkPad X1 Fold нового покоління став еталоном першокласної продуктивності, творчості та задоволення, — сказав Джеррі Парадайз (Jerry Paradis), віцепрезидент центру комерційних продуктів,  Intelligent Devices Group, Lenovo. — Наші глибокі знання в галузі дизайну, проєктування та виняткові партнерські відносини з Intel, Microsoft та багатьма іншими компаніями допомогли нам створити універсальний інженерний шедевр.

"Інновації, які Lenovo продовжує впроваджувати в складні ПК, забезпечують неймовірні можливості для користувачів Windows 11, — сказав Пол Донован (Paul Donovan), віцепрезидент Microsoft по партнерству з Lenovo. — Новий ThinkPad X1 Fold зі зменшеними рамками, неймовірно тонким корпусом і обкладинкою зі 100% переробленої тканини обов'язково сподобається користувачам, яким важливі продуктивність та екологічність”.

Більш детальну інформацію можна знайти у прескиті Lenovo StoryHub Tech Life, де представлені зображення та повні технічні характеристики, а також на сайті Lenovo Tech Life.

 

Тэги:   Lenovo Group Limited

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: