McDonald’s відновлює роботу в Україні: замовити страви можна лише через сервіс Glovo / Все новости / Главная

Завтра, 20 вересня, McDonald’s розпочинає поетапне відновлення роботи в Україні, відкриваючи перші три ресторани в Києві. Отримати замовлення можна лише через послугу McDelivery, яку ексклюзивно забезпечує Glovo.

Cпочатку доставка запрацює у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. Приблизно через тиждень в місті відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та інших містах на Заході країни. До початку жовтня в Києві можливість зробити замовлення буде виключно через сервіс Glovo. В інших містах запуск закладів також розпочнеться з доставки.

Замовити страви можна на сайті або через додаток Glovo на Android та iOS.

“З сервісів доставки Glovo першими почали співпрацю з мережею ресторанів McDonald’s в Україні ще в 2018 році. Тому сьогодні ми особливо раді нашій співпраці у відновленні роботи ресторанів і готові разом задовольняти очікування користувачів, пропонуючи швидку доставку улюбленої мільйонами українців їжі”, - коментує Євген Тришин, генеральний менеджер Glovo в Україні.

Кур’єри Glovo доставлятимуть замовлення з ресторанів з 9:00 ранку до 9:00 вечора щодня. Доставка Glovo буде здійснюватися з усіх відкритих ресторанів McDonald’s.  Дізнатися про відновлення роботи закладів та радіуси доставки через Glovo  можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s.

 

Тэги:   Glovo

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: