IT-компанія GlobalLogic Ukraine вступає до Дія.City / Все новости / Главная

GlobalLogic Ukraine, одна з трійки найбільших IT-компаній в Україні, доєднується до спеціального правового режиму Дія.City. Мета вступу – ще більше підтримувати своїх фахівців та розвивати IT-галузь України.

Міністерство Цифрової трансформації України запропонувало спеціальний правовий режим Дія.City. Він покликаний стати сприятливим економічним середовищем для усіх учасників IT-ринку. Завдяки Дія.City український IT-сектор зможе повністю реалізувати свій потенціал та стати ще більш конкурентоспроможним у світі.

Позиція GlobalLogic Ukraine щодо Дія.City

Щоб надалі розвивати ІТ-бізнес в Україні та давати ще більше підтримки та можливостей своїм фахівцям, GlobalLogic Ukraine доєднується до Дія.City.

Ми прагнемо бути надійним партнером для кожного спеціаліста GlobalLogic за будь-яких обставин. Попри повномасштабну війну в Україні, ми підтримуємо кожного з них  — матеріально, організаційно та морально — у цей складний період нашої спільної історії. Але впевнені, що ми можемо зробити ще більше, — говорить Анна Щербакова, віце-президентка та операційна директорка GlobalLogic Ukraine. — Щоб підтримувати Україну та українців надалі, а також продовжувати розвивати ІТ-бізнес в Україні, ми доєднуємось до Дія.City”.

Керівництво компанії в Україні та головний офіс GlobalLogic у Кремнієвій Долині уважно стежить за всіма змінами у законодавстві Дія.City з моменту перших версій законопроєкту. Всі умови, переваги та потенційні ризики були ґрунтовно обговорені з незалежними професійними консультантами, галузевими експертами та топ-менеджментом компанії. Тому рішення про приєднання до Дія.City є виваженим та схваленим глобально.

Минулого тижня компанія подала документи на вступ та вже незабаром стане офіційним резидентом Дія.City.

Як це впливає на фахівців IT-компанії GlobalLogic

Наразі формат та умови співпраці, поточні договори, розмір компенсації та бенефітів, всі інші умови для більшості фахівців компанії залишаються незмінними.

Лише після того, як компанія протестує на практиці всі процеси та нові формати співпраці, GlobalLogic Ukraine поступово пропонуватиме своїм спеціалістам приєднатися до формату співпраці згідно з можливостями Дія.City.

 

Тэги:   Дія, Бизнес, GlobalLogic

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: