Більшість українців скоротили споживання електроенергії цієї осені / Все новости / Главная

Rakuten Viber провів опитування щодо економії електроенергії українцями цього сезону та підготовки до зими. За декілька днів участь в опитуванні взяло понад 100 000 українців.

Серед опитаних 93% скоротили споживання електроенергії цієї осені. Всього 4% відповіли, що не економлять і 3%, що готуються.

Переважна більшість респондентів (31%) економлять, менше вмикаючи світло вдома. 18% опитаних — менше або взагалі не вмикають опалювальні прилади в домівках. Трохи менше (17%) вимикають з мережі всі пристрої, якими не користуються. Відкладають всі хатні справи (прання, миття посуди та інше) на ніч — 10% респондентів. Зовсім мала частка опитаних менше готують на плиті (3%), перемикають техніку в економний режим (2%), регулюють температуру холодильника (1%).

Окрім цього, згідно з опитуванням 18% респондентів відповіли, що економлять на всьому вище зазначеному, до того ж навіть вечеряють при свічках.

В офіційній спільноті Viber також було питання щодо підготовки українців до зими та можливого холоду в приміщеннях.

52% відповіли, що не готуються до можливого похолодання та морозів. Іще 11% утеплюють приміщення, 9% купують теплий одяг. Деякі респонденти заклеюють шпарини у вікнах (5%), купують теплі ковдри (4%). Менше 5% — купують обігрівач (4%), купують дизель-генератор (3%) та планують переїздити до родичів (2%).

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: