Монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ з'явились в продажу в Україні / Все новости / Главная

ASUS Republic of Gamers (ROG) анонсує появу в Україні ігрових моніторів ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ.

Моделі базуються на OLED-панелях останнього покоління з роздільною здатністю 4K, що гарантують зображення з вражаючими кольорами, високою контрастністю та глибоким чорним кольором.

42-дюймовий ROG Swift OLED PG42UQ та 48-дюймовий ROG Swift OLED PG48UQ вирізняються дуже низьким часом відгуку 0,1 мс, підтримують технологію HDR10 і розширений колірний простір 98% DCI-P3. Максимальна частота оновлення екранів складає 138 Гц.

На відміну від стандартних глянсових OLED-панелей, панелі в даних моніторах отримали спеціальне мікротекстурне антиблікове покриття, що мінімізує можливі відблиски.

Продумана система охолодження моніторів включає кастомний радіатор зі збільшеною площею розсіювання тепла. Таке рішення дозволяє знизити на 8% робочу температуру, забезпечуючи стабільні робочі характеристики та довговічність.

Виняткову якість зображення моніторів доповнює вбудована аудіосистема від Harman Kardon із двома 10-ватними динаміками та 15-ватним сабвуфером.

На старті продажу монітори ROG Swift OLED PG42UQ та ROG Swift OLED PG48UQ ексклюзивно доступні в Інтернет-магазині «Розетка».

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: