Від зображень до відео – як штучний інтелект допомагає у візуальному пошуку / Все новости / Главная

Google представив кілька нових способів застосування досягнень у галузі штучного інтелекту, щоб зробити пошук інформації ще більш природним та інтуїтивно зрозумілим.

Якщо ви можете це побачити, ви можете це шукати

Камера смартфона вже стала потужним інструментом для дослідження та розуміння світу навколо вас. Насправді, функція Об'єктив (Lens) сьогодні використовується понад 10 мільярдів разів на місяць, коли люди шукають те, що бачать, за допомогою камери чи зображень.

Тепер за допомогою Об'єктива ви матимете ще більше доступу до світової інформації. Ви вже можете використовувати Об’єктив для пошуку за допомогою камери чи фотографій прямо з панелі Пошуку. Тепер Google презентує велике оновлення, яке допоможе шукати інформацію про те, що ви бачите на екрані вашого мобільного пристрою.

У найближчі місяці ви зможете використовувати Об’єктив для функції “пошук на екрані” на смартфонах з ОС Android у всьому світі. За допомогою цієї технології ви можете шукати інформацію про те, що бачите на фотографіях або відео, на веб-сайтах і в програмах, якими ви часто користуєтесь, наприклад у програмах для обміну повідомленнями та відео, не згортаючи програму та не припиняючи роботу.

Наприклад, ваш друг надсилає вам повідомлення з відео, на якому він досліджує Париж. Якщо ви хочете дізнатися більше про споруду, яку бачите на задньому плані на фото або відео, ви можете просто натиснути і утримувати кнопку головного екрану або кнопку живлення на своєму телефоні Android (що викликає Google Асистент), а потім запустити функцію “пошук на екрані”. Об'єктив визначає споруду, як Люксембурзький палац — і ви можете натиснути кнопку пошуку, щоб дізнатися більше.

Комбінуйте способи пошуку

За допомогою мультипошуку ви можете шукати за зображенням і текстом одночасно, відкриваючи для себе абсолютно нові можливості. Сьогодні мультипошук доступний у всьому світі на мобільних пристроях усіма мовами та в усіх країнах, де доступний Об'єктив.

Нещодавно Google ще більше розширив мультипошук, додавши можливість локального пошуку. Ви можете сфотографувати об'єкт та додати пошуковий запит “поруч зі мною”, щоб знайти те, що вам потрібно, незалежно від того, чи ви хочете підтримати локальний бізнес та купити товар в магазині поряд з вами, чи вам просто потрібно щось швидко знайти. Наразі ця функція доступна англійською мовою у США, а найближчими місяцями вона стане доступною по всьому світу.

Іноді вже у процесі пошуку ви можете натрапити на щось, що впадає в око і надихає вас. У найближчі кілька місяців ви зможете використовувати мультипошук будь-де для будь-якого зображення, яке ви бачите на сторінці результатів пошуку на мобільному пристрої.

Наприклад, ви можете шукати “ідеї для сучасної вітальні” та побачити журнальний столик, який вам подобається, але ви б віддали перевагу іншій формі — скажімо, прямокутнику замість кола. Ви зможете використати мультипошук, щоб додати до пошукового запиту текст “прямокутник” та знайти бажаний стиль.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: