«Art of LifeSaving. Безпека в дії»: безкоштовний майстер-клас з першої допомоги від Creative States та FAST / Все новости / Главная

25 березня на столичному Арсеналі відбудеться безкоштовний майстер-клас з надання першої допомоги від Creative States та FAST.Це вже другий благодійний захід, організований українською мережею офісних просторів Creative States у партнерстві з командою Першої допомоги та спецпідготовки FAST.

Захід «Art of LifeSaving. Безпека в дії» проводиться безкоштовно для всіх бажаючих. Компанії-організатори вважають, що сьогодні кожен має отримати базові знання й навички того, як рятувати життя.

Навіщо?

Середній час прибуття швидкої в українських обласних центрах – 20 хвилин, а смерть від раптової зупинки серця може настати за 5 хвилин. Масивна кровотеча може вбити людину за 3 хвилини. За статистикою North American Rescue, 35% всіх догоспітальних травматичних смертей спричинені саме кровотечею. Єдиний спосіб дати постраждалому шанс вижити – надати якісну першу допомогу до прибуття медиків.

“Саме дії кожного з нас є єдиним шансом врятувати життя в екстреній ситуації”, – наголошують організатори.

Як відбуватиметься навчання?

На майстер-класі «Art of Lifesaving. Безпека в дії» навчатимуться одразу кілька груп. Навчання включає три 30-хвилинних блоки, на яких інструктори навчатимуть основам першої допомоги. Зокрема – як зупинити кровотечу за допомогою прямого тиску, тампонування, накладання джгута-турнікета, як перевести постраждалого в безпечне положення та інші життєво необхідні техніки безпеки.

«Це ті знання, якими сьогодні має володіти кожен. Рік тому, 20 лютого 2022 року, ми в Creative States разом із сертифікованими фахівцями FAST навчили понад 700 осіб за один день як зупиняти масивну кровотечу. Новий майстер-клас знову робимо доступним для всіх бажаючих за попередньою реєстрацією. Віримо, той, хто врятує одне життя, врятує весь світ», — коментує Ілля Кенігштейн, засновник Creative States.

Дата та час майстер-класу: 25 березня з 10:00 до 18:00

Тривалість навчання: 2 години

Локація: Creative State of Arsenal (A-Station, вул. Князів Острозьких, 8, Київ).

Максимальна кількість учасників в групі: 22 людини

Участь безкоштовна.

Обов’язкова реєстрація для участі та вибору часового слоту за посиланням.

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: