Відтепер перенести номер до lifecell можна через monobank / Все новости / Главная

Клієнти monobank отримали можливість скористатися новим сервісом. Відтепер вони можуть не лише придбати eSIM, перенести номер з фізичної SIM на SIM, а й перейти до lifecell зі збереженням свого номеру безпосередньо у застосунку monobank.

Під час війни значно пришвидшився розвиток віддалених сервісів lifecell, адже оператор турбується про зручність та безпеку для абонентів. Якщо смартфон абонента підтримує eSIM, то відтепер перенести свій номер із повним його збереженням (включно з кодом) до мережі lifecell можна безпосередньо у застосунку monobank без відвідування магазину.

Для зручності абоненту не потрібно обирати дату та час переносу свого мобільного номеру – monobank запропонує найближчий доступний час (зазвичай – наступного робочого дня). Сервісом можуть скористатися усі клієнти monobank, чиї пристрої підтримують функцію вбудованої eSIM.

«Минулого року попит на eSIM від lifecell зріс у 5 разів. Відтоді ж у monobank можна не лише придбати eSIM, а й перенести номер lifecell з фізичної SIM-картки на цифрову буквально за одну хвилину. Нещодавно ми першими запустили можливість віддаленого перенесення номеру у мережу lifecell, а тепер робимо наступний крок – реалізуємо таку можливість безпосередньо у застосунку monobank. Це, напевно, найзручніший процес MNP в Україні. Можливість віддалено змінити оператора буквально на наступний день без необхідності йти до магазину – це надзвичайно актуальна послуга, зокрема в умовах війни», - розповідає Олександр Заблоцький, керівник департаменту цифрових каналів продажів lifecell.

Щоб перенести свій номер до lifecell у застосунку monobank необхідно:

  • зайти у розділ «Ще» > «eSIM від lifecell», в якому можна купувати номери lifecell та керувати ними;
  • обрати «Перенести номер до lifecell»;
  • обрати тарифний план lifecell;
  • активувати eSIM згідно з інструкціями на екрані.

 

Одразу після перенесення номеру та його активації, користувач може безпосередньо у застосунку monobank:  

  • переглядати залишок хвилин, ГБ і SMS за пакетом послуг lifecell;
  • змінювати тарифний план;
  • активувати функцію автоматичних регулярних платежів за номером;
  • поповнювати мобільний рахунок без комісії;
  • налаштувати авторизацію в застосунку monobank за номером eSIM.

З моменту запуску послуги MNP (перенесення номеру), за статистикою НКЕК, найбільше абонентів перенесли свої мобільні номери до мережі lifecell. Нові абоненти, як свідчать опитування lifecell, задоволені якістю послуг, зокрема мобільного інтернету, та збалансованими тарифними планами.

Більше інформації про eSIM від lifecell за посиланням.

Більше інформації про онлайн перенесення номеру до lifecell за посиланням.

 

Тэги:   Lifecell

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: