SoftServe, Благодійний фонд “Відкриті очі” та ЛОВА передали 600 комплектів зимової форми військовим / Все новости / Главная

Сьогодні, 17 листопада, компанія SoftServe та Благодійний фонд «Відкриті очі» спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією передали військовим 600 комплектів зимової форми. До комплекту форми входять: зимова куртка, фліска, зимові штани. Уся форма — від українського виробника М-Тас, який вважається одним з найкращих на ринку.

Вартість 600 комплектів, які передали сьогодні, сягає 7,8 млн гривень.

«Це не перша наша передача і станом на сьогодні фонд вже передав військовим 2500 комплектів форми. Зокрема взимку минулого року перші комплекти зимової форми, а на початку літа цього року — комплекти літньої форми, в тому числі і жіночої. І це не єдиний проєкт, який ми підтримуємо. Я дякую всім нашим волонтерам», — розповів старший віце-президент з адміністративних питань компанії SoftServe Юрій Стогній.

За словами координаторки програм БФ «Відкриті очі» Ганни Осадчук, фонд вже передавав форму цього виробника і раніше, відтак отримали чимало гарних відгуків щодо якості та зручності в користуванні. Це підтверджують і військові.

«Ця форма за своїми конструктивними елементами дійсно забезпечить зручність при її використанні в районах проведення активних бойових дій. Хотів би звернути увагу на якість тканини верху, окремих елементів фурнітури, які застосовуються при пошитті», — зауважив начальник речової служби 125-ї окремої бригади територіальної оборони Ярослав Куриляк

500 комплектів форми одразу на місці передали військовим, тим підрозділам, які безпосередньо беруть участь в активних бойових діях. Ще 100 комплектів фонд передасть працівникам компанії та родичам працівників, які захищають країну на фронті.

«Щиро дякую благодійникам за ще один внесок для наших військових. Форму отримають військові 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 103-ї та 125-ї окремих бригад територіальної оборони, відповідно до тих запитів, з якими вони звернулися у Львівську ОВА. Компанія SoftServe — це яскравий приклад відповідального бізнесу, який не лише забезпечує роботу для працівників, платить податки, а й активно творить нашу перемогу», — зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом, з початком повномасштабного вторгнення фонд “Відкриті очі” активно допомагав понад 250 медичним установам та підрозділам, закупивши та передавши понад 700 тонн гуманітарної допомоги, з якої  — понад  42 тисячі одиниць гумдопомоги медичного призначення та 35 тисяч одиниць персонального захисту. Другий рік поспіль фонд втілює глобальний проєкт Drive for Life, в рамках якого БФ придбав та укомплектував дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами та іншим  необхідним обладнанням 150 автомобілів швидкої допомоги та медичної евакуації для фронту.

Більше 500 працівників SoftServe стали волонтерами та амбасадорами фонду, і понад 80 тисяч українців скористались допомогою фонду з лютого 2022. Загальна сума, яку компанія SoftServe вклала у допомогу країні за час війни - 850 мільйонів гривень станом на зараз.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: