Проєкт Circle of Toys закликає долучатися до здійснення дитячих мрій / Все новости / Главная

Напередодні Різдва соціальна ініціатива Circle of Toys закликає українців подарувати іграшки дітям, чиї сім’ї не можуть собі цього дозволити. Відправити можна як нову іграшку, так і вживану, якщо вона у належному стані.

Проєкт Circle of Toys ініційовано соціальною мережею допомоги Find Refuge. На спеціально створеній платформі вже зареєстрували понад 15 тисяч запитів від батьків та законних опікунів, які зараз не можуть собі дозволити придбати дітям іграшки. Переважно — це сім'ї військових, ВПО, багатодітні родини.

Кожен охочий може обрати одну чи декілька заявок та відправити дитині саме те, про що вона мріє. Більшість прохань досить прості, але в них йдеться про такі важливі для дітлахів речі: лялька, м'яч, конструктор, м'яка іграшка, книга. Втілити ці мрії у життя під силу кожному.

Щоб долучитися до проєкту, достатньо зареєструватися на circleoftoys.online, ознайомитися із заявками та обрати ті, що запали в серце. Особливість проєкту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку напряму конкретній родині, без посередників.

Вже зараз українським сім'ям надсилають іграшки із 17 країн світу, але ще чимало дитячих запитів чекають на своїх різдвяних чарівників. Тому Find Refuge закликає всіх небайдужих долучатися.

До участі у проєкті запрошують не тільки окремих осіб, а й бізнес-структури. Компанії мають можливість підтримати ініціативу, ставши її партнерами, та зробити свій внесок у створення різдвяного дива для дітей.

Щоб дізнатися більше про проект і взяти в ньому участь, відвідайте: Circle of Toys.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: