Samsung презентує бачення щодо Galaxy AI на виставці MWC 2024, представивши нові послуги та продукти / Все новости / Главная

На виставці Mobile World Congress 2024, яка стартувала 25 лютого в Барселоні, компанія Samsung Electronics презентує нові можливості мобільного досвіду завдяки технології Galaxy AI. Відвідувачі стенда Samsung мають нагоду протестувати Galaxy AI на всіх пристроях серії Galaxy S24, яка відкрила нову еру мобільного штучного інтелекту. Деякі можливості Galaxy AI також поширять на смартгодинники Galaxy Watch6 та на перстень Galaxy Ring, який вперше публічно показали на виставці.

«Наші нові продукти та інновації Galaxy розкривають можливості мобільного штучного інтелекту, щоб допомогти користувачам відкривати нові перспективи у повсякденному житті», - сказав Тхе Мун Ро, президент і керівник підрозділу Mobile eXperience компанії Samsung Electronics. «Ми раді продемонструвати технології штучного інтелекту на виставці MWC, зокрема серію Galaxy S24, щоб довести наскільки потужні ці пристрої для забезпечення кращого та розумнішого майбутнього».

Представляємо нову еру мобільного AI

Samsung продемонструвала АІ-функції серії Galaxy S24, які розширюють можливості спілкування та творчості користувачів, а саме Live Translate для двостороннього перекладу телефонних дзвінків у реальному часі, який долає мовні бар'єри, Circle to Search від Google, що дозволяє шукати за допомогою жесту. Також на виставці демонструють можливості Note Assist, яка спрощує та впорядковує об’ємні тексти, а також функцію Генеративного редагування, що дозволяє у кілька кліків змінювати розмір або розташування об'єктів на світлинах.

Samsung також створила простір, де відвідувачі можуть оцінити потужні можливості камер серії Galaxy S24. У зоні, що схожа на темну концертну залу, можна сфотографувати крупним планом кілька невеликих предметів інтер’єру, використовуючи можливості нічної зйомки Nightography на Galaxy S24, яка стала більш стабільною в умовах низької освітленості завдяки процесору обробки зображень ProVisual Engine на основі штучного інтелекту.

Ці можливості Galaxy AI незабаром будуть доступні на смартфонах Galaxy Fold5, Flip5, серії Galaxy S23 і S23 FE та планшетах Tab S9.

Більше можливостей для здорового способу життя

На виставці MWC Samsung демонструє серію розумних пристроїв та сервісів для здорового способу життя, пропонуючи користувачам ще більш персоналізовані покращення щодо здоров’я завдяки штучному інтелекту та сполученим пристроям. Як частина цього портфоліо, перстень Galaxy Ring представили як новий пристрій для здоров'я, який допоможе дотримуватися здорового способу життя разом із застосунком Samsung Health.

Крім того, Samsung планує представити майбутні функції для оздоровлення. Наприклад, My Vitality Score пропонує персоналізовану інформацію про стан здоров'я на основі декількох факторів, зокрема сну, активності, частоті серцевих скорочень і варіабельності серцевого ритму, в той час, як Booster Card допоможе зробити кожен день здоровішим, відстежуючи заздалегідь визначені цілі й надаючи дієві рекомендації. Відвідувачі виставки зможуть оцінити переваги цих функцій, які будуть доступні наприкінці цього року на годинниках серії Galaxy Watch6 у поєднанні з Galaxy S24.

Використовуючи екосистему SmartThings, Samsung демонструє, як можна перетворити дім на місце для здорового життя. Керуйте підключеним освітленням, щоб воно автоматично вимикалося і вмикалося для більш оптимального сну, або встановлюйте сповіщення як нагадування про приймання ліків. Це також дозволяє користувачеві відстежувати вправи, вимірювати частоту серцевих скорочень і спалені калорії в режимі реального часу під час перегляду фітнес-відео на підключеному телевізорі.

 

Тэги:   Samsung

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: