Infinix в Україні анонсувала старт продажу ігрового смартфону серії GT / Все новости / Главная

Infinix в Україні представила ігровий смартфон для кіберспорту – GT 20 Pro. Новинка отримала процесор Dimensity 8200 Ultimate 4нм 5G, ігровий чип Pixelworks X5 Turbo, кібер-механічний дизайн, потрійну 108МП камеру із OIS стабілізацією, FHD+ AMOLED 144Гц дисплей.

Початок великої гри

Infinix GT 20 Pro оснащений двома потужними чипсетами, що здатні забезпечити високу продуктивність у іграх: це – 4 нм 5G процесор Dimensity 8200 Ultimate та ігровий чип Pixelworks X5 Turbo. Також реалізована технологія підвищення  частоти кадрів від 60 до 120.

Це – перший смартфон Infinix із сертифікатом IRX, що пропонує гравцям захоплюючий ігровий досвід.

Ігрова продуктивність Infinix GT 20 Pro підкріплена системою стабілізації частоти кадрів, яка оптимізує ігровий процес, балансуючи температуру та енергоспоживання, забезпечуючи плавну роботу за мінімального енергоспоживання.

Створений для профі

Infinix GT 20 Pro створений у стилі кібер-механічного дизайну, що поєднує потужність та швидкість з унікальним візерунком, що підкреслює динамічність і високу продуктивність. 

Світлодіодний інтерфейс Mecha Loop пропонує широкі можливості налаштування з 8-ма колірними комбінаціями та чотирма світловими ефектами, що дозволяє геймерам максимально персоналізувати свій пристрій.

Мультимедіа

Смартфон отримав 6,78” FHD+ AMOLED дисплей з частотою оновлення 144 Гц і піковою яскравістю 1300 ніт, а також основну потрійну камеру на 108 МП з оптичною стабілізацією. Батарея на 5000 мАг разом із швидкою зарядкою 45 Вт забезпечать тривалий час роботи пристрою.

Також пристрій має USB-C, NFC та підекранний сканер відбитків пальців, має два динаміки зі звуком від JBL, та підтримує DTS та Hi-Res Audio.

Основні характеристики

  • Безрамковий 6,78” 144Гц FHD+ AMOLED дисплей;
  • Полегшена і стабільна ОС 0 з 2-ма основними оновленнями Android і 3-ма роками оновлення систем безпеки;
  • Подвійні динаміки зі звуком, налаштованим від JBL;
  • Режим гіпер зарядки та батарея ємністю 5000мАг і швидка зарядка потужністю 45Вт;
  • Кастомний кібер-механічний дизайн з міні LED підсвіткою;
  • Дизайн Mecha Loop з ефектом підсвічування;
  • Потрійна основна 108МП камера з OIS стабілізацією.

Придбати новинку можна за ціною 14 999 грн. у магазинах побутової техніки або замовити онлайн.

 

Тэги:   Смартфоны

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: