lifecell запустив освітню платформу для саморозвитку / Все новости / Главная

lifecell запустив портал KORYSNO - це освітній сервіс для саморозвитку, призначений для тих, хто хоче вдосконалити свої навички або опанувати нову професію.

На платформі представлені:

  • Курси - все необхідне для навчання з нуля або підвищення кваліфікації.
  • Вебінари - різноманітні відеолекції від галузевих експертів: поради, тренди і технології, розвиток soft skills тощо.
  • Скрайби - короткі відео, які пояснюють складні концепції простими словами та розширюють кругозір, знайомлячи з цікавими фактами.
  • Статті - аналітика про сучасні тенденції та розвиток галузі – штучний інтелект, головні відкриття в науці, створення сімейного бюджету тощо.

Сервіс доступний з будь-якого пристрою, що робить навчання ще більш зручним і доступним. Користувач може легко переходити від ноутбука до смартфона, зберігаючи свій прогрес і історію переглядів.

«Ми прагнемо зробити навчання доступним, захопливим і ефективним для кожного користувача. Переваги освітнього сервісу KORYSNO від lifecell в тому, що користувач має доступ до однієї платформи, на якій він може знайти освітній контент майже на будь-яку тему, і йому не треба витрачати час на довгі пошуки в інтернеті. До того ж, сплатити доступ до KORYSNO вигідніше, ніж оплачувати кожен курс/вебінар окремо, адже оформлюючи підписку він отримує доступ до всіх матеріалів, що є на платформі», ̶ зазначила Олена Пасічник, експертка з управління продуктами lifecell.

Перші три дні користування порталом KORYSNO надаються без додаткової плати. Далі  ̶  199 грн/4 тижні. Управління послугою: *511#.

Послуга надається за підтримки контент-провайдера ТОВ «ЛІНКЛЕНД».

Освітній сервіс KORYSNO доступний за посиланням: korysno.lifecell.ua

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: