Як LMS система дозволяє викладачам і експертам заробляти на знаннях? / Все новости / Главная

Зараз у людей є гостра потреба в отриманні нових знань. Саме тому системи управління навчанням (або LMS) стали не просто способом ділитися досвідом, а й потужним інструментом монетизації курсів і вебінарів. Пропонуємо дізнатися, як саме викладачі та експерти можуть використовувати LMS систему для заробітку на своїх знаннях. 

Що таке LMS система?

LMS —  це особливе програмне забезпечення, яке призначене для створення, запуску та керування навчальними програмами онлайн. З його допомогою компанії, ВНЗ та онлайн-школи можуть організовувати процес навчання людей з різним рівнем підготовки. Все це можливо завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та значній кількості доступних інструментів. 

Основні можливості LMS платформи для монетизації знань

Системи управління навчанням є всеосяжними, оскільки дозволяють запускати контент будь-якого формату. Ось детальний опис можливостей LMS системи:

Створення та продаж онлайн-курсів

Один з найпоширеніших способів монетизації знань за допомогою LMS — розробка та продаж власних онлайн-курсів. Викладачі та експерти можуть створювати навчальний контент у форматі відеолекцій, презентацій, текстових матеріалів, інтерактивних вправ тощо. LMS система надає усі необхідні інструменти для структурування цього контенту в логічний навчальний план та забезпечення зручного користувацького інтерфейсу.

Після завершення розробки курсу викладач може запропонувати його для продажу через LMS. Система дозволяє встановлювати ціну, налаштовувати умови доступу (платний, безплатний з можливістю отримання сертифіката тощо), визначати графік та тривалість курсу. А зручна інтеграція з відомими платіжними системами полегшує процес оплати курсів з різних куточків світу та будь-яким зручним способом.

Такий підхід дозволяє провідним експертам та визнаним фахівцям своєї галузі створювати якісні онлайн-курси з корисними знаннями. Попит на такі курси серед тих, хто прагне отримати глибокі знання з певної теми від кращих у своїй справі, є доволі високим.

Проведення вебінарів та онлайн-тренінгів

Крім продажу курсів, LMS також надає можливість проводити вебінари, онлайн-тренінги та майстер-класи у прямому ефірі. Викладачі та експерти можуть заздалегідь анонсувати свої заходи, встановлювати ціну за участь (або ж робити їх безплатними). При цьому LMS платформа забезпечить зручну реєстрацію та доступ до трансляції для всіх учасників.

Перевагою такого формату є можливість прямого спілкування з аудиторією, обговорення питань у режимі реального часу, а також запис вебінару для подальшого його перегляду тими, хто не зміг доєднатися до прямої трансляції. Таким чином, досвідчені спікери можуть отримувати гідну винагороду за проведення високоякісних онлайн-заходів.

Консультування та персональний коучинг

LMS також відкриває нові можливості для консультування та персонального коучингу. Експерти можуть створювати спеціальні програми індивідуального навчання та консультування шляхом пропонування своїх послуг через LMS платформу. Клієнти можуть зареєструватися на такі програми та проходити їх у зручному для себе режимі, отримуючи персональний супровід від викладача. Це може охоплювати індивідуальні відеоконсультації, перевірку завдань, надання зворотного зв'язку та інші форми взаємодії.

Такий формат особливо актуальний у сферах, які потребують персоналізованого підходу та поглибленого вивчення матеріалу (бізнес-консультування, психологія, мистецтво тощо).

Приєднання до платформ з електронним навчанням

Багато комерційних та некомерційних організацій створюють власні онлайн-академії з використанням LMS систем. Викладачі та експерти можуть співпрацювати з такими платформами завдяки наданню своїх освітніх послуг під їхнім брендом.

Це може бути створення авторських курсів для продажу через платформу (часто на умовах розподілу прибутку), проведення вебінарів та тренінгів, надання консультаційних послуг тощо. Така співпраця може стати цінним джерелом доходу для викладачів, особливо якщо платформа вже має лояльну аудиторію слухачів.

Корпоративне навчання та тренінги для бізнесу

Ще одна перспективна сфера застосування LMS — корпоративне навчання та тренінги для бізнес-організацій. Викладачі та експерти можуть розробляти спеціалізовані навчальні програми, які адаптуються під потреби конкретних компаній. Сюди входить навчання з управління, лідерства, продажів, комунікацій, технічних навичок та інших важливих аспектів. Компанії охоче співпрацюють з кваліфікованими викладачами та експертами, щоб забезпечити навчання та підвищення рівня знань своїх співробітників. При цьому LMS платформа значно спрощує процес розробки, доставки та адміністрування таких навчальних програм.

Таким чином, викладачі можуть пропонувати свої послуги безпосередньо компаніям або співпрацювати з освітніми платформами, що спеціалізуються на корпоративному навчанні.

Як ефективно використовувати LMS систему для заробітку

Всі описані вище фактори прямо впливають на успішність навчальних програм. Проте як викладачі та експерти можуть заробляти на знаннях з використанням зручної платформи?

1. Залучення та утримання аудиторії

Успіх у монетизації знань через LMS систему залежить від залучення студентів. Викладачам важливо створювати курси, які відповідають потребам і інтересам аудиторії, пропонуючи актуальний та цінний контент. До того ж важливо регулярно оновлювати курси, щоб вони залишалися релевантними та залучали нових студентів.

2. Просування курсів

Ефективне маркетингове просування є запорукою збільшення продажів курсів. Використання соціальних мереж, блогів, електронної пошти та інших каналів комунікації може допомогти підвищити обізнаність про курси та залучити більше студентів.

3. Використання аналітики для покращення курсів

Більшість LMS платформ пропонують розширені аналітичні інструменти, які дозволяють відстежувати успіх студентів, популярність курсів та інші ключові показники. Ці дані можуть бути використані для оптимізації курсів та стратегій маркетингу, що зрештою призведе до збільшення доходу від навчання.

4. Співпраця та партнерство

Співпраця з іншими викладачами чи професійними організаціями може розширити потенціал для залучення більшої аудиторії. Це також може охоплювати спільні продажі, афілійовані програми чи створення ексклюзивного контенту.

Хто може створювати навчальний контент в LMS системі?

Кожен охочий може створити онлайн-курс або запустити вебінар, аби отримувати дохід на додачу до основної діяльності чи ведення блогу на певну тематику. Однак є й інші категорії людей, яким стане в пригоді LMS система:

 • Викладачі та репетитори. Представники традиційної освіти можуть розробляти та запускати навчальні програми як додаток до шкільної чи університетської підготовки.
 • Професійні тренери та консультанти. Лайф-коучі, бізнес-консультанти і фітнес-тренери можуть продавати свої навчальні програми онлайн, забезпечуючи клієнтам доступ до високоякісного контенту у зручний час.
 • Автори та письменники. Створення курсів на теми, що стосуються письменницької майстерності або самвидаву, може стати цінним ресурсом з монетизації знань для блогерів і письменників.
 • Нішеві експерти. Наприклад, ви успішно ведете блог про фотографію чи садівництво. Попри нішовість таких тем, ви маєте значний досвід і глибокі знання з цієї теми. Саме тому вам просто необхідно замислитися про створення та запуск онлайн-курсу з цінними знаннями через LMS систему. Це допоможе іншим людям дізнатися більше про тему вашого блогу та гарантувати унікальний досвід навчання. 
 • Блогери про електронну комерцію та бізнес. Створення курсів з дропшипінгу, цифрового маркетингу чи старту онлайн-бізнесу дозволяє блогерам залучати аудиторію. Після отримання нових знань вони будуть готові інвестувати в розвиток та майбутній успіх власних проєктів.
 • Блогери з особистого розвитку та велнесу. Курси, які спрямовані на розвиток певних навичок або досягнення особистих цілей, можуть допомогти в створенні стійкого доходу і репутації експерта. Надалі це дозволить запускати ексклюзивний контент і ще вищою цінністю для студентів.

Онлайн-курси можуть слугувати непоганим джерелом доходу для блогерів та одночасно стати джерелом додаткової цінності їхнього блогу. Пропонуючи унікальний освітній контент через LMS платформи, блогери можуть залучити ширшу аудиторію, зарекомендувати себе як експертів у своїй галузі та створити стійку бізнес-модель.

Чому Kwiga — це чудове рішення для створення онлайн курсів?

Якщо ви прагнете запустити навчальну програму (для широкої аудиторії чи навіть окремої групи людей), варто замислитися про вибір LMS системи. В цьому плані Kwiga стане надійним помічником. На цій платформі ви знайдете значну кількість інструментів для створення ефективних онлайн-курсів і вебінарів. Проте в чому саме полягають переваги Kwiga?

 • Передові інструменти. Kwiga пропонує низку інструментів для створення онлайн-курсів, а також для їх продажу та монетизації власних знань.
 • Простота у використанні. Платформа Kwiga дозволяє створювати та продавати онлайн-курси людям з будь-яким рівнем технічних знань. Тим паче, що перший курс можна запустити всього за 30 хвилин.
 • Всеосяжні можливості для просування курсів. Користувачі можуть застосовувати email-маркетинг, просування в соціальних мережах, платну рекламу та інші методи просування курсів. Це дає змогу ефективно охопити цільову аудиторію та просувати навчальні програми.
 • Передові аналітичні інструменти. LMS система пропонує повний набір статистичних даних та аналітичних інструментів, що проводять складний аналіз даних для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень. Вони підходять як для новачків, так і для експертів. Інтегрована CRM-система Kwiga доступна у базовій та розширеній версіях і надає низку інструментів для ефективного управління та оптимізації роботи онлайн-школи.
 • Безпечні платежі для студентів. Платформа для онлайн-курсів пропонує зручну та безпечну систему інтеграції платежів, яка забезпечує швидкі та гнучкі транзакції. Завдяки цій функції користувачі можуть бути впевнені, що їхня фінансова інформація захищена, а платежі обробляються без жодних перешкод. Ба більше, учні можуть легко сплачувати за навчання будь-яким доступним способом. 
 • Чуйна служба турботи. Якщо ви вирішите створити власний онлайн-курс, команда клієнтської підтримки Kwiga завжди на зв'язку. Вона пропонує висококваліфіковану допомогу цілодобово, сім днів на тиждень, аби ви завжди могли отримати підтримку з будь-яких питань.
 • Платформа для мобільних пристроїв. Оскільки використання мобільних пристроїв продовжує стрімко зростати, платформи для електронних курсів повинні адаптуватися, щоб відповідати вимогам сучасних студентів. Саме тут на допомогу приходить Kwiga, яка пропонує найсучаснішу мобільну платформу для Android та iOS. Це дозволяє студентам легко отримати доступ до курсів у будь-якому місці, де є інтернет.

Висновки

LMS система надає викладачам і експертам численні можливості для монетизації знань. Вони можуть робити це через прямий продаж курсів, розробку програм для корпоративного навчання чи навіть створення цінних сертифікаційних програм для здобуття омріяної роботи чи місця у виші.

Системи управління навчанням відкривають двері до глобального ринку для експертів у різних дисциплінах. За допомогою стратегічного підходу до створення та продажу навчального контенту, викладачі та експерти можуть досягти значного успіху в електронному навчанні. При цьому вони отримають стабільний дохід та визнання на міжнародному рівні.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: