Як сонячні електростанції змінюють якість життя / Все новости / Главная

За кілька останніх років сонячні електростанції (СЕС) стали важливою складовою комплексної системи життєзабезпечення. У глобальному масштабі це сталося завдяки свідомому переходу на «зелену» енергетику, водночас українці стикнулися з постійними обстрілами електромереж і загрозами блекауту. В таких умовах установлення сонячної електростанції — це не стільки бажання встигати за екотрендами, скільки нагальна життєва потреба. Особливо це стосується тих куточків України, де традиційні електростанції були частково чи повністю зруйновані. 

Чому українці обирають сонячні електростанції

Наразі існує не так багато альтернатив традиційному електропостачанню, але не тільки це робить сонячні електростанції оптимальним вибором для побутових споживачів. Установлення СЕС дає їм змогу:

  • забезпечити автономне електропостачання і знизити залежність від централізованого енергопостачання;
  • суттєво зменшити рахунки за електроенергію та збільшити комерційну привабливість приватного будинку, до якого підключене відповідне обладнання;
  • зробити домогосподарство незалежним від традиційних джерел енергії та легко пережити чергові відключення від мережі;
  • отримати додаткове джерело доходу, продаючи «зелену» електроенергію державі.

Самостійно розбиратися в різноманітті моделей, тонкощах роботи СЕС і налаштовувати обладнання не обов’язково — у компанії https://isolar.com.ua/ua/ послугу встановлення та запуску в роботу надають «під ключ», у комплексі з обслуговуванням і керуванням сонячною електростанцією. Крім того, для вас підберуть саме ту потужність, яка буде повністю задовольняти потреби конкретного домогосподарства та живитиме основних споживачів безперебійно протягом певного часу. 

Яку побутову сонячну електростанцію вибрати

Насамперед вони відрізняються конструкцією і принципом роботи:

  • автономні мають інвертор та АКБ і накопичують електроенергію у власних резервуарах та тільки для особистого користування;
  • мережеві під’єднуються до загальної мережі й можуть генерувати електроенергію як для власного споживання, так і на продаж за «зеленим тарифом»;
  • гібридні поєднують переваги двох попередніх типів — мають обладнання АКБ для накопичення електроенергії та водночас можуть у разі потреби віддавати її в централізовану мережу.

Звертайтеся до iSolar, щоб отримати експертну допомогу з вибору обладнання і його потужності, оцінити технічні можливості встановлення СЕС на вашій території та отримати рекомендації з побудови найбільш енергоефективної системи живлення вашого домогосподарства. Фахівці також можуть спроєктувати й документально супроводити сонячну електростанцію під «зелений тариф».

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: