Ringostat надасть безкоштовну телефонію волонтерам та грошовий бонус бізнесу, який працює під час війни / Все новости / Главная

Українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики Ringostat оголосила про заходи підтримки бізнесу та волонтерів. Компанія надасть усім новим клієнтам бонус 3000 грн на рахунок терміном на два місяці.

У компанії впевнені, що зараз бізнес має працювати аби втримати економіку країни. Адаптуватися до нових умов, шукати нові ринки або перебудовувати роботу з наявними, тестувати нові аудиторії та інструменти. І саме у цьому Ringostat може допомогти. 

Ringostat — це екосистема з 7 продуктів, до якої входять віртуальна телефонія, колтрекінг, віджет зворотнього зв’язку, наскрізна аналітика та інші. Всі ці продукти можна використовувати як окремо, так і усі разом. Та у Ringostat вважають, що найбільш доцільними для українських компаній у цей час будуть:

  • хмарна телефонія. Вона допоможе вийти на нові ринки (до прикладу, у інших країнах) або більш ефективно працювати з вже наявними;
  • колтрекінг. Буде корисним у тестуванні рекламних каналів та інструментів, а також для розуміння, яка реклама є більш ефективною, що дозволить отримати вищий результат з обмеженого бюджету. 
  • колбек або віджет зворотнього зв’язку. Дуже корисний інструмент, який допоможе зробити звернення клієнтів до бізнесу більш зручним та як результат — збільшити кількість таких звернень.

Усі ці продукти український бізнес може використовувати за бонусні кошти від сервісу. Єдина умова — кошти потрібно використати протягом двох місяців з моменту підключення до Ringostat та виключно на продукти сервісу.

Також у Ringostat готові надати повністю безкоштовну IP-телефонію для медичних та волонтерських організацій, підрозділів ЗСУ, територіальної оборони та всіх, хто активно допомагає у боротьбі з ворогом. Для підключення безкоштовної телефонії представники таких організацій мають звернутися до компанії (замовити демо або зареєструватися) і погодити з менеджером Ringostat подальші кроки. 

Іншим компаніям та сервісам, які можуть та хочуть допомогти українському бізнесу, Ringostat пропонує інформаційну підтримку — розміщення на сторінці проекту та розповсюдження медійними каналами компанії.

У Ringostat впевнені, що у той час, коли наші славні захисники боронять Україну від загарбника, представники бізнесу мають забезпечити тил та утримати економіку нашої країни. Український бізнес має працювати та за змоги підтримувати одне одного, як це зараз роблять усі українці.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: