Платформа Prozorro+ інтегрується з “єДопомога” / Все новости / Главная

Державне підприємство “Прозорро” та Міністерство соціальної політики України розпочинають проєкт з інтеграції та обміну даними щодо гуманітарних потреб. Нещодавно “Прозорро” та Мінсоцполітики підписали відповідний меморандум про співпрацю.

Інтеграція планується на базі платформи Prozorro+, яку компанія “Прозорро” розробила у відповідь на воєнні виклики. В рамках інтеграції платформа єДопомога, створена Мінсоцполітики, буде направляти запити про гуманітарну допомогу на систему Prozorro+, яка зі свого боку буде шукати постачальників необхідних товарів під такі запити. Оплата товарів здійснюватиметься коштом донорів або з гуманітарного рахунку Мінсоцполітики, відкритого у Національному банку України.

“Наразі надважливе ефективне та прозоре постачання товарів першої необхідності, тих, що найбільш затребувані серед людей. І ми розраховуємо на те, що нова платформа Prozorro+ зможе забезпечити це. Адже п’ятирічний досвід роботи Prozorro, де взаємодіють десятки тисяч замовників і постачальників зі всього світу, вже підтвердив стійкість, порядність та доброчесність системи. Тож будемо співпрацювати для забезпечення нагальних потреб незахищених верств населення та громадян, які постраждали від агресії росії”, — зазначив Борис Лебедцов, заступник Міністра соціальної політики України.

“Завдання платформи Prozorro+ це знаходити постачальників критично необхідних товарів для тих державних замовників, які цього потребують просто зараз. На платформі кваліфіковані понад 500 постачальників з усієї країни, а кількість пропозицій товарів перевалює за 3000. Тож співпраця Prozorro+ та єДопомога допоможуть, з одного боку, забезпечити людей гуманітарними товарами, а з іншого — підштовхнути український бізнес до подолання економічної кризи”, — зазначив Василь Задворний, генеральний директор ДП “Прозорро”.

Зараз в Prozorro+ можна купити майже 200 різних товарних категорій, зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо. Список товарів постійно оновлюється.

Нагадаємо, що платформа єДопомога забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

 

Тэги:   ProZorro

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: