Львівський стартап розробив сервіс, що обʼєднує подкастерів та слухачів з різних платформ з усього світу / Все новости / Главная

Стартап зі Львова Galas запустив сервіс Galas.fm, який об’єднує поскастерів та слухачів з усього світу. 

Він працює з усіма подкаст-платформами — Apple Podcasts, Google Podcasts, Pocket Casts, CastBox, Spotify, The Podcast App, Overcast — та дозволяє обʼєднувати слухачів в одному місці, збирати фідбек, взаємодіяти з аудиторією та нарощувати її. Слухачі ж можуть обмінятися враженнями, знайти нові цікаві шоу та поспілкуватись.

“Слухачі користуються різними мобільними додатками та платформами для прослуховування подкастів. І це чудово, адже кожен може обирати варіант до душі, за прогнозами, згідно з даними statista.com, кількість слухачів подкастів в США перевищить позначку в 160 млн вже в 2023 році. Проте подкастер може взагалі не знати, що хтось прокоментував його епізод, залишаючись без важливого зворотного зв’язку. Наша задача —  розв'язувати цю проблему” — каже CEO Galas Віктор Павлучинський.

Сервіс, у першу чергу, буде цікавий подкастерам, які активно розвивають своє шоу, шукають нові шляхи взаємодії зі слухачами та прагнуть об’єднати їх довкола свого продукту.

До кінця року стартап планує залучити 500 активних подкастерів до свого сервісу та розвивати його функціонал, щоб створити більше можливостей обміну зворотним зв’язком для засновників подкастів та їхніх слухачів. 

Раніше команда Galas разом з медіа-проєктом про Україну Ukraineworld.org запустили подкаст “Explanning Ukraine”. Він потрапив у четвірку топ-продуктів дня Product Hunt у світі.

Потестити сервіс, створений українцями, та підтримати, проголосувавши на Product Hunt, можна за посиланням: land.galas.fm

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: