lifecell продовжує нараховувати військовим та медикам додаткові пакети послуг / Все новости / Главная

Мобільний оператор lifecell нараховує військовим, правоохоронцям, медикам і працівникам критичної інфраструктури мобільний інтернет, хвилини для дзвінків на будь-які номери в Україні та SMS.

На знак поваги і підтримки людей, які нас оберігають і забезпечують життя країни під час війни, lifecell нараховує по 10 тис. ГБ мобільного інтернету, 10 тис. хвилин на дзвінки на будь-які номери в Україні та 10 тис. SMS  українським військовим, правоохоронцям, медикам і працівникам критичної інфраструктури. Нарахованими послугами можна буде скористатися до 30 листопада 2022 року включно.

Акція актуальна для військових, правоохоронців, медиків та працівників критичної інфраструктури, які працюють під час війни на території України. Щоб скористатися пропозицією, абонент має надати документ, який засвідчує, що він/вона належить до вказаної категорії. Або ж організація може звернутися до мобільного оператора централізовано.

Таке нарахування lifecell здійснює вже втретє. Станом на сьогодні 137 тис. людей отримують додаткові гігабайти, хвилини і SMS в межах цієї ініціативи від оператора.

Уся команда lifecell безмежно вдячна героям, які нас боронять, лікують і дбають про нашу безпеку під час війни. Лише підтримуючи одне одного, ми разом наближаємо день перемоги.

Оператор lifecell від початку повномасштабного вторгнення підтримує українців і допомагає їм залишатися на зв’язку з рідними та близькими,  де б  вони не перебували: в Україні чи за кордоном. Зокрема, в Україні оператор нараховує 2 ГБ на спілкування в месенджерах, навіть якщо на рахунку абонента 0. А у роумінгу продовжує діяти акція «Гігабайти без кордонів» - абоненти, які сплатили/перезамовили свій пакет послуг, можуть використовувати свої тарифні гігабайти в 34 країнах так само, як в Україні.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: