Meta запускає Facebook Reels в Україні / Все новости / Главная

Meta оголосила, що Facebook Reels стануть доступні в більшій кількості країн світу, в тому числі в Україні. Як і у випадку Instagram Reels, у Facebook Reels будуть доступні музика, різні аудіо ефекти та багато іншого. Зараз Reels є доступними в більш ніж 150 країнах світу і є найбільш популярним видом контенту. Facebook Reels можна переглядати в стрічці новин, групах та в закладці Watch. У випадку публікації загальнодоступних (публічних) Reels, вони зможуть охопити більшу кількість користувачів, а не тільки актуальних підписників, що дасть змогу творцям контенту розширити свою аудиторію. Користувачі можуть підписуватись на творців контенту відразу під час перегляду відеоролика, ставити лайки і коментувати, а також ділитися своїми улюбленими відео з друзями.

Прислухавшись до голосу місцевої спільноти про те, як важливо для українців мати доступ до нових інструментів для спілкування зі своєю аудиторією та самовираження, у серпні 2022 року Meta запустила Instagram Reels, а також можливість додавати музику в Instagram i Facebook в Україні.

В Facebook Reels творці контенту матимуть змогу додавати та створювати нові інструменти, в тому числі:

  • Наклейки: так само, як і в Stories, можна використовувати наклейку «Ваша черга», щоб інша особа могла записати свою відео відповідь на вже існуючу Reels користувача. Відео, яке з'явилося в результаті відповіді на ролик іншої людини, можна буде додати до закладки «Додати своє», щоб інші користувачі могли теж переглянути цей ролик.
  • Аудіо: додавати пісні з музичної бібліотеки Facebook до створених Reels. Також можна використовувати свій власний оригінальний аудіо звук, просто записавши під нього Reels, або використовувати музику з інших публічних Reels вибравши опцію «використовувати аудіо з ролика іншого користувача» при створенні нового відео кліпу.
  • Автоматично створені Reels: Stories на Facebook, якими поділились раніше, тепер автоматично можуть перетворитись на Reels.
  • Ефекти ARможна вибрати один із багатьох ефектів у бібліотеці доповненої реальності Facebook (AR), щоб додавати їх до власних відеокліпів. 
  • Таймер і зворотний відлік: можна встановити таймер для запису будь-якого відео без натискання кнопки запису.
  • Швидкість Reels: можна пришвидшувати або сповільнювати відео під час запису.
  • Мульти-кліп: об'єднати декілька відео в один відеокліп Reels, записавши їх разом або вибравши вже готовий з галереї.
  • Ремікс: можна створювати новий відео кліп поруч з вже раніше опублікованим. Ремікс дозволяє користувачам створювати власний ролик, додаючи до нього весь або частину ролика іншого автора.
  • 60-секундні ReelsReels можуть тривати до 60 секунд.
  • Чернетка: після створення відео, за допомогою опції «Зберегти як чернетку» користувачі можуть зберегти свій відеоролик, щоб закінчити його пізніше.

Де можна переглянути і створити Reels?

Reels в Stories: можна буде поділитися відео в Stories у Facebook. Це полегшить обмін улюбленими відео з друзями та допоможе творцям контенту дістати більше охоплень. Також можна буде створити ролик із вже раніше опублікованих Stories.

Reels у Watch: можна переглядати та створювати Reels безпосередньо в закладці Watch.

Reels в групах: можна ділитися та переглядати Reels в групах. Якщо група приватна, лише її члени зможуть бачити цей відеоролик.

Кросспостинг відеокліпів з Instagram на Facebookможна автоматично публікувати Instagram Reels на Facebook для охоплення аудиторії обох платформ.

Більше інформації про Facebook Reels можна знайти тут.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: