Співпраці GlobalLogic та Harmonic — 10 років. Замість святкування компанія передасть кошти до Повернись живим / Все новости / Главная

Українські інженери GlobalLogic разом з американською компанією Harmonic створюють технології потокової передачі відео та широкосмугового доступу. 12 листопада виповнюється 10 років їх співпраці, проте замість святкування команда ІТ-компанії GlobalLogic перекаже кошти фонду «Повернись живим».

Harmonic створює продукти для компаній, що займаються відео, широкосмуговим зв’язком та медіа, які зменшують енергоспоживання до 70%. З 2012 року розвивати ці технології допомагає український офіс GlobalLogic. За цей час українська команда проєкту зросла більше ніж вдесятеро, і навіть після початку повномасштабного вторгнення не зупинилась ні співпраця, ні пошук нових талантів.

Сьогодні це один із найбільших проєктів ІТ-компанії GlobalLogic за чисельністю  команди: до нього залучено більш як 300 фахівців. До 10-річного ювілею співпраці інженери діляться, що особливо цінують проєкт за можливість працювати з сучасними технологіями, навчатися, обмінюватися досвідом з міжнародними командами та просувати власні ідеї.

“Команда проєкту перетворює ідеї на революційні продукти, що використовуються мільйонами людей, – ділиться Артем Чурін, директор з інжинірингу GlobalLogic. – Ми радіємо такій довготривалій та плідній співпраці. Святкування річниці відкладаємо, разом з тим вирішили з цієї нагоди підтримати ЗСУ. Адже саме завдяки збройним силам робота нашої української команди залишається можливою, а інженери можуть й надалі впливати на майбутнє стримінгових технологій.”

Замість святкування 10-річчя співпраці GlobalLogic перекаже кошти до «Повернись живим». Гроші підуть на обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Компанія підтримувала фонд і раніше: в лютому переказала на його потреби 1 мільйон гривень, а на останньому благодійному вечорі у Львові інженери зібрали для допомоги майже півмільйона гривень для фонду.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: