Марки “Слава ЗСУ”, мексиканська їжа та іграшки для дорослих: сервіс Glovo розповів, що українці замовляли у 2022 році / Все новости / Главная

Компанія Glovo проаналізувала замовлення користувачів сервісу в 1500 містах у 25 країнах, серед яких і Україна.  Дані дозволяють отримати уявлення про розвиток сфери Food Delivery та  прогнозують поведінку користувачів на майбутній рік. Так, минулого року українці в 1,5 раза частіше замовляли мексиканську їжу. Водночас все частіше користувалися доставкою непродовольчих товарів, а найщедріші чайові залишали зовсім не в мегаполісах. Які ж нові особливості з'явилися у клієнтів доставки та яких змін очікувати в наступному році – в річній аналітиці Glovo Delivered 2022.

Коли й скільки замовляли

Рекордна кількість доставок на одного користувача в Україні минулого року склала 693 замовлення. Найбільшу кількість замовлень українці роблять у п’ятницю, тоді як серед 25 країн, де представлений сервіс, найзавантаженіший день для кур’єрів – неділя. Найщедрішими на чайові користувачі Glovo були в Чорноморську, Трускавці та в Мукачево, а у світі найбільше чайових кур’єри отримували в Хорватії, Іспанії та Італії

Яку кухню обирали українці

Найбільшим відкриттям 2022 року і головним food трендом на 2023 стала мексиканська кухня. Кількість таких замовлень зросла на 157% порівняно з минулим роком. Крім того, помітно зріс вибір близькосхідної та італійської кухні –  на 41% та 31% відповідно. Загалом уподобання українців залишаються незмінними – це американська, італійська та азійська кухні,  а серед улюблених страв – бургер, піца та суші.

Ви сказали “що завгодно”?

Минулого року суттєво зросла популярність доставки непродовольчих товарів. Так, кількість замовлень у категорії “Технології” збільшилася в 9,5 раза, а найпопулярнішим товаром став USB кабель. У п'ять разів частіше замовляли продукцію в категорії “Догляд за тваринами”, а корм для домашніх улюбленців зайняв першу позицію в цьому розділі. Було зростання й у категорії “Подарунки” на  32%, а найчастіше  користувачі в Україні дарували продукцію з категорії “товари для дорослих”

Серед найцікавіших замовлень у Glovo – 30 аркушів марок “Слава ЗСУ” з головпоштамту, кобура для пістолета і чоботи до коліна з чолом 41 розміру.

Внесок Glovo

Замовляючи доставку в Glovo, українці не стояли осторонь допомоги. Сервіс створив у застосунку спеціальний баббл “Допоможи Україні”, в якому користувачі могли зробити внесок громадським та благодійним організаціям. Користувачі сервісу перерахували понад 6 мільйонів гривень, а спільними зусиллями із українським та головним офісами Glovo на потреби благодійних проєктів було зібрано понад 11,5 мільйонів гривень.

У рамках програми Glovo Access впродовж 2022 року Glovo разом з партнерами надіслали понад 100 тисяч обідів для тих, хто їх потребував.

Глобальний звіт ‘Glovo Delivered 2022’ можна знайти за посиланням: http://glovo.live/gd2022pr

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: