Українська мережа офісних просторів Creative States анонсує нову локацію в Києві / Все новости / Главная

Українська сервісна компанія офісних рішень Creative States офіційно заявила про підготовку нової локації у столиці. Цього разу в компанії зробили акцент на сімейному форматі.Це продовження флагманського проєкту на Арсеналі – Creative States of Arsenal – який сьогодні складається з двох окремих корпусів і розрахований на понад 1200 резидентів. Creative State of Arsenal 3 стане наступною локацією на території “Арсеналу” і шостою у всій мережі по Україні.

Нова локація, площею більше 3,000 м², займає три поверхи і розташована у будівлі колишньої військової комендатури поруч зі станцією метро “Арсенальна”. 

Концепція Creative State of Arsenal 3 пропонує сімейний тип локації: так, після її запуску резидентам будуть запропоновані сервіси професійних нянь та вчителів, які займатимуться з дітьми, поки їхні батьки працюють в офісах Creative States.

Особливість будівлі та її розташування дозволяє облаштувати укриття прямо на нижньому поверсі: так резидентам не треба буде виходити з локації під час повітряних тривог у місті.

Офісні приміщення нової локації будуть представлені у форматі кастомізованих за бажаннями замовників студій зі своїми міні-кухнями та переговорними кімнатами. “Дизайн та планування складаються з готових темплейтів і адаптуються під запити та побажання резидента – таке LEGO для дорослих. Так, кожна офісна студія апріорі виходить унікальною”, – коментують в Creative States.

Нагадаємо, вперше формат студій в Creative States реалізували на локації Creative State of Arsenal 2, яку запустили наприкінці осені 2021 року.

Крім цього, компанія представить на новій локації і готові рішення з фіксованими і не фіксованими місцями для роботи (hot desk зона), переговорними кімнатами та скайп-румами. Традиційно інфраструктура кожної локації Creative States передбачає лаунж-зону з Playstation point, івент-хол, повністю технічно облаштовану кухню зі свіжим меню від шеф-повара, кімнату для відпочинку, душові та санвузли. На локації Creative State of Arsenal 3 планують також облаштувати кінотеатр. 

Паркінг-зона біля будівлі комендатури вміщує до 20 авто; додаткові великі паркінги – через дорогу по вул. Грушевського, та біля перших двох корпусів Creative States of Arsenal.

“Над дизайном ще працюємо – хочемо стилістично відтворити на новій локації або Лондон, або Вашингтон, може Единбург. Це в нас як завжди вийде, не сумніваюся. Проте зараз в умовах сьогодення пріоритет на безпеці, особливо, якщо локація розрахована на дітей в тому числі. Робимо максимум, щоб давати резидентам все і трошки більше – відчуття безпеки, комфорту і нормальності. Відкриватися з новими локаціями в Україні не боїмося, тому що вримо у нашу перемогу. Відкриттям нової локації Creative States ми хочемо показати світові, що Україна гідна інвестицій. Навіть у такий час як зараз”, – коментує Ілля Кенігштейн, СЕО та засновник мережі Creative States.

Локація Creative State of Arsenal 3 відкриє свої двері влітку 2023 і буде реалізована у партнерстві з компанією A Development, з якою Creative States запустили всі попередні проєкти на “Арсеналі” – два корпуси Creative States of Arsenal та площу під відкритим небом Марді Гра.

Також в Creative States анонсували перезапуск київської локації Creative State of Senator. Це перша локація мережі, яка відкрилася для резидентів навесні 2019. Наприкінці 2022 року в Creative States прийняли рішення тимчасово заморозити її, перемістивши резидентів на інші локації у Києві – на “Арсеналі” та у БЦ Gulliver. Наразі в компанії готують оновлення Creative State of Senator, яка незабаром буде готова приймати резидентів.

На 2023 рік в Creative States планують масштабування: крім нової локації на “Арсеналі”, в компанії також працюють над новим проєктом в історичному центрі Києва, а також планують запустити Creative State of Ukraine у Варшаві, яка стане першою локацією у мережі поза рамками України.

Нагадуємо, восени 2022 українська мережа Creative States потрапила до переліку 250 найзнаковіших коворкінгів світу “Around the World in 250 Coworking Spaces” та представила Україну.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: