10 млн тварин загинули через дії РФ. Олена Зеленська показала відео, що розповідає про українців, які рятували звірів та ризикували життям / Все новости / Главная

Українські кінематографісти запускають соціальний проєкт про волонтерів, які рятують тварин, що постраждали від російської агресії в Україні. Перша Леді України Олена Зеленська підтримала цей проєкт і виклала зворушливе відео про українців, які щодня ризикують своїми життям, щоб врятувати тварин. Основна мета - популяризація теми тварин та заклик на підтримку зоо-організацій, які вже рік займаються евакуацією та пошуком їжі для тварин.

Жертвами російсько-української війни стали вже тисячі тварин, і їх стає все більше. Але ці історії часто губляться за іншими звірствами росіян.

Кінець березня – річниця деокупації Київської області. Перші кадри з деокупованих територій змусили світ жахнутись. Ми побачили справжнє обличчя «російської культури» – закатовані діти, жінки, беззахисні тварини… Але й взнали історії українців, які рятували тварин під обстрілами, ризикуючи власними життями.  

Одним з перших, деокуповані території відвідав український кінорежисер Станіслав Капралов, у пошуках друга сім’ї собаки Ніки.

Так народився проєкт довжиною в рік, де команда кінематографістів відзняла 50 годин унікального матеріалу про українських волонтерів, які рятують тварин від російської жорстокості. Головна ідея полягала в тому, щоб камера виступила умованим «прокурором» і задокументувала всі жахи, які влаштували окупанти в Україні.

Історія пошуку, що почалась з Київської області, охопила різні притулки для тварин, звела з численними волонтерами-рятівниками та переросла у документальний фільм «Searching for Nika», присвячений тваринам на війні, яким наразі зацікавлені найбільші американські дистриб’ютори кіно і який вийде в міжнародний прокат вже цього року.

На даний момент зроблено перший короткий соціальний ролик, який піднімає тему постраждалих від війни тварин та героїзм звичайних українців, які ціною своїх життів рятують невинних та беззахисних істот. Аналогічні ролики зроблено й на англійській мові і будуть розраховані на західну аудиторію.

У річницю деокупації Київщини короткі відео, як пам’ять та ще одна спроба достукатись до світу та закликати підтримати українські зоо-організації, які щодня рятують постраждалих тварин.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: