Samsung оголошує про початок продажів пральних та сушильних машин зі штучним інтелектом Samsung Bespoke AI / Все новости / Главная

Інноваційні пральні та сушильні машини Samsung Bespoke AI уже доступні в Україні. Нові моделі можна придбати в офіційному інтернет-магазині Samsung та в роздрібних мережах країни, ціни стартують від 24 999 грн.

Новинки оснащено технологіями на основі штучного інтелекту та підтримкою застосунку SmartThings, тож вони споживають менше електроенергії, забезпечуючи водночас ретельніший та ефективніший догляд за одягом. Як і всі пристрої лінійки Bespoke, пральні та сушильні машини Bespoke AI виконано у вишуканому дизайні, що підкреслює інтер’єр і смаки своїх власників. А екологічні функції дозволяють користувачам щодня зменшувати негативний вплив на довкілля без втрат у продуктивності.

Інтелектуальні технології

Нові пристрої Bespoke AI отримали передові технології на основі штучного інтелекту для оптимального догляду за одягом. Наприклад, таку власну розробку Samsung, як AI Ecobubble для прання в холодній воді замість теплої без збільшення тривалості циклу. Вона створює бульбашки для ефективного видалення забруднень навіть за низьких температур, що дозволяє зменшити енергоспоживання приблизно на 70% й забезпечуючи на 45,5% кращий догляд за тканиною. Пральні машини Bespoke AI оснащено датчиками AI Wash для мінімізації відходів: вони визначають вагу завантаження та рівень забруднення, щоб відповідно налаштувати оптимальне використання води, мийного засобу та енергії. Процес сушіння також покращено штучним інтелектом: технологія AI Dry Cycle аналізує рівень вологості та встановлює оптимальне нагрівання для кожного завантаження.

Інтелектуальні функції гарантують, що догляд за одягом буде не тільки якнайбільш ефективний, а й комфортний та індивідуальний. Система управління зі штучним інтелектом AI Control персоналізує процес прання: запам’ятовує звички користування, пропонує цикли та надає корисну інформацію. Застосунок SmartThings рекомендує цикли, допомагає з плануванням і усуненням несправностей, а також вибирає ідеальний режим сушіння відповідно до циклу прання.

Витонченість і витривалість

Завдяки технології SpaceMax пральна машина Bespoke AI зберігає елегантний і витончений дизайн, пропонуючи водночас більше корисного внутрішнього простору, куди можна завантажити 11 кг одягу. Характерні передні панелі й вибір кольорів гарантують, що пристрій легко доповнить дизайн приміщення відповідно до ваших смаків. Крім того, Samsung забезпечує тривалу й ефективну роботу своїх пристроїв, зокрема завдяки 20-річній гарантії на цифровий інверторний мотор.

Менше мікропластику

У партнерстві з Patagonia, брендом одягу для активного відпочинку, Samsung бореться із забрудненням океанів та водних ресурсів мікропластиком. Новий режим прання в Bespoke AI зменшує викиди мікропластику з одягу на 54% завдяки фільтру, який захоплює ці шкідливі часточки та запобігає їхньому потраплянню в довкілля.

Інші пропозиції Bespoke

Лінійка пральних і сушильних машин Bespoke AI – це тільки найновіше доповнення передового портфоліо Bespoke від Samsung. Ось уже кілька років компанія ретельно розвиває концепцію персоналізованої дизайнерської техніки Bespoke, інтегруючи її в найбільш різноманітні домашні аспекти, і на українському ринку вже наявні численні такі пристрої. Зокрема бездротовий пилосос Jet Bespoke з універсальною станцією очищення та витончений робот-пилосос Jet Bot AI+ з потужними технологіями на основі штучного інтелекту – для ефективного прибирання та бездоганної інтеграції в інтер’єр. Парова шафа AirDresser забезпечить професійний догляд за одягом із делікатних тканин. Що стосується кухні, то лінійка холодильників Bespoke дозволяє вибирати модулі, панелі й конфігурації холодильних і морозильних камер, щоб створити свій ідеальний пристрій, і це без жодного компромісу у функціональності. Їх чудово доповнять мікрохвильові печі Bespoke із вишуканим дизайном та інноваційними технологіями. Ефективне користування всіма інноваційними пристроями Samsung та їхню взаємодію в цілісній екосистемі розумного дому забезпечує платформа SmartThings.

Про SmartThings

SmartThings – це передова платформа розумного дому на базі технологій IoT (Internet of Things, Інтернет речей). SmartThings постійно доповнюється новими функціями і сумісними пристроями, щоб пропонувати користувачам прості й інтуїтивно зрозумілі методи для автоматизації та організації щоденного життя. Такі сервіси, як SmartThings Energy, Cooking, Pet Care, Clothing Care, Air Care та Home Care та інші, допомагають легко керувати різноманітними пов’язаними пристроями і заощаджувати енергію. А завдяки підтримці стандарту Matter платформа об’єднує в єдиній цілісній екосистемі ще більше техніки від різних виробників, що забезпечує широкий вибір під час облаштування розумного дому.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: