ІТ-компанія Boosta запускає стартап-студію Boosta Startup Factory / Все новости / Главная

Міжнародна ІТ-компанія Boosta запускає власну стартап-студію BSFBoosta Startup Factory, основною метою якої є побудова успішних проєктів з нуля. Наразі студія шукає людей з підприємницьким хистом та бажанням побудувати прибутковий digital-бізнес. Якщо ідея фахівця, бачення розвитку проєкту та цінності збігаються, компанія запропонує фаундеру приєднатися до BSF та розвивати продукт у рамках студії.

“Створювати нове, не зупинятися на досягнутому, підтримувати амбіційних людей – за таким принципом Boosta функціонувала з моменту заснування. Цей же принцип ми заклали й у BSF. Але ми віримо в те, що досягнути результату можна лише розвиваючи проєкт комплексно. Саме тому ми готові супроводжувати засновника на всіх етапах розвитку та надавати все необхідне – наш досвід та експертизу, маркетингову та операційну підтримку, рекрутинг та HR, і, звісно, повне фінансування проєкту,” – коментує Петро Ніколаєв, Founder & Director у Boosta Startup Factory.

Пріоритети Boosta Startup Factory

Найбільш цікавими для студії є:

 • EdTech-платформи;
 • SaaS-проєкти;
 • маркетплейси;
 • АІ-сервіси.

У Boosta Startup Factory готові розглядати співпрацю з засновниками проєктів на початкових стадіях розвитку – етапі ідеї чи MVP.

Яких фаундерів шукають

BSF – це простір можливостей та реалізації амбітних цілей. Саме тому ми шукаємо людей, які мають велике бажання побудувати прибутковий бізнес. У випадку, якщо проєкт “не вистрелює”, але при тому фаундер доклав максимум своїх зусиль та плідно працював, ми будемо готові залишити його в команді та допомогти йому з іншими бізнес-ідеями та запусками,” – розповідає Валерія Панченко, Head of Growth у Boosta Startup Factory.

Потенційний засновник стартапу в BSF:

 • горить ідеєю прибуткового бізнесу та має підприємницьке мислення;
 • має успішний досвід в digital-сферах, product-менеджменті чи керуванні проєктами;
 • готовий багато працювати та постійно розвиватися;
 • не боїться відповідальності та готовий приймати рішення чи розв`язувати проблеми.

Продукти, що вже долучилися до Boosta Startup Factory

 

 • CleverCart  – продукт, який дозволяє продавцям та креаторам з усього світу створювати сайти для продажу товарів (онлайн-вітрини) та приймати замовлення, оплати буквально за лічені хвилини. Продукт надає необхідну інфраструктуру (website-builder, CRM-систему) для тих, хто хоче вивести бізнес на новий рівень.
 • Coverler – АІ-генератор персоналізованих cover letters для пошуку роботи.
 • Glam Plan (продукт на етапі розробки) – універсальний інструмент для незалежних спеціалістів з beauty-сфери, який має на меті звільнити майстра від рутинної адміністративної роботи: бронювання місця, нагадування про візит та менеджмент оплат.

Щоб подати заявку в Boosta Startup Factory, необхідно заповнити форму на сайті – https://boostasf.com/join/

 

Переглянути сайт Boosta

 

Переглянути сайт Boosta Startup Factory

 

 

 

 

Тэги:   Стартапы

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: