В Україні з'явився новий ремонтопридатний смартфон Nokia G42 5G / Все новости / Главная

Новий Nokia G42 5G вже доступні в Україні. Це другий смартфон серії G із конструкцією QuickFix (перший – Nokia G22), яка дозволяє самостійно замінити тріснутий екран, погнутий зарядний порт та стару батарею за допомогою набору iFixit.

Крім того, його задня кришка виготовлена на 65% із переробленого матеріалу, а сам смартфон продається в упаковці зі 100% переробного матеріалу, сертифікованого FSC.

Поява нового смартфону Nokia G42 5G стала продовженням шляху компанії HMD Global до ремонтопридатності, яка тепер є фундаментальною частиною підходу до розробки смартфонів. “Це рішення також гарантує, що саморемонт і зменшення електронних відходів залишатимуться в центрі інновацій у сфері смартфонів, дозволяючи людям довше користуватися своїми телефонами”, - говорить Ларс Зільбербауер, операційний директор HMD, виробника телефонів Nokia.

Нагадаємо, що в червні Європейський союз затвердив нові правила, що вимагають використання в смартфонах батарей з можливістю заміни до 2027 року. Нові правила є частиною ширших зусиль зі скорочення електронних відходів та підвищення ремонтопридатності. Серед багатьох змін, нові правила вимагають, щоб батареї в споживчих пристроях, таких як смартфони, були легко знімними і замінними. 

"Ми вітаємо рішення Європейського Союзу, згідно з яким у найближчі роки в смартфонах потрібно буде легко замінювати батареї. Як компанія, що вже є світовим лідером у сфері самовідновлюваності, ми щодня бачимо переваги, які це може надати споживачам, враховуючи як вартість, так і кількість відходів, а також те, що з часом це також може призвести до значних переваг для навколишнього середовища”, - говорить Ларс Зільбербауер.

Основні переваги смарфтону Nokia G42 5G:

  • Потужний акумулятор 5000 мА/год. Завдяки колосальній 3-денній автономній роботі, акумулятор збереже 80% початкової ємності після 800 повних циклів заряджання – це приблизно чотири роки заряджання, що гарантує його довговічність.
  • Камера 50 МП з макро- і широкоформатною лінзою та режимами штучного інтелекту для обробки зображень.
  • Фірмова міцність – Nokia G42 5G створений для тривалого використання та пройшов ретельні випробування на міцність проти щоденних ударів. Також він не боїться потрапляння пилу та пролитої рідини завдяки захисту класу IP52.
  • Надшвидкість – зв’язок 5G побудовано на базі мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 480+ 5G, що дозволяє максимально швидко отримувати відповіді, ділитись фотографіями, працювати, купувати, розважатись.
  • 2 роки гарантії, 3 роки щомісячних оновлень безпеки та 2 роки оновлень ОС.

Ціна та наявність

Nokia G42 5G у лавандовому та сірому кольорах вже доступні в Україні за ціною від 7999 гривень. Посилання з детальною інформацією про продукт - тут

 

Тэги:   Смартфоны, Nokia

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: