LG представила компактний 4K-проектор для домашнього кінотеатру / Все новости / Главная

Компанія LG Electronics (LG) представляє найновіший проектор для домашнього перегляду, унікальний LG CineBeam Qube (модель HU710PB). Він швидко перетворює оселю на кінотеатр та має компактний і легкий дизайн зі зручною ручкою, що обертається на 360 градусів. Проекційне рішення LG також слугує стильним аксесуаром для інтер’єру, його примітна мінімалістична естетика додає кімнаті сучасної вишуканості.

Попри те, що LG CineBeam Qube — один з найменших за розмірами наявних проекторів, він вирізняється потужністю, здатний проектувати зображення з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) до 120 дюймів. Нова модель, оснащена лазерним джерелом світла RGB і передовими технологіями покращення візуального контенту від LG, забезпечує винятково різкі й чіткі зображення з коефіцієнтом контрастності 450 000:1 і 154 % покриттям колірної гами DCI-P3.

Точність CineBeam Qube свідчить, що фільми та інший контент відображаються саме так, як їх задумали творці, з насиченими кольорами та глибоким чорним, що додає виразності кожному кадру. Крім того, преміальний проектор 4K від LG має функцію автоматичного налаштування екрана з технологією автофокусування, яка щоразу оптимізує положення та розмір зображення для перегляду.

CineBeam Qube, що працює на LG webOS 6.0, забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління та легкий доступ до різноманітних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Disney+, Prime Video та YouTube. 

«LG CineBeam Qube, що чудово підходить як для великих, так і для малих приміщень, — унікальний проектор для домашнього перегляду, наділений всіма якостями, яких жадають споживачі в пошуках нового рішення», — зазначив Іс Лі, віце-президент і голова ІТ-підрозділу LG Electronics Business Solutions. «Оновлена лінійка від LG пропонує цілий ряд пристроїв, що поліпшують якість життя, забезпечують виняткову просторову інтеграцію і універсальність, а також дарують занурюючі кінематографічні враження від перегляду».

З 9 по 12 січня відвідувачі зможуть ознайомитися з LG CineBeam Qube та іншими інноваціями компанії на стенді CES (№16008, Конференц-центр Лас-Вегаса).

 

Тэги:   Гаджеты, LG

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: