LG представила бачення щодо "перегляду майбутнього" за допомогою штучного інтелекту / Все новости / Главная

Компанія LG Electronics (LG) провела прес-конференцію з нагоди світової прем’єри LG у конференц-центрі Мандалай-Бей у Лас-Вегасі, штат Невада, США, представивши нове бачення та тему виставки CES 2024 «Reinvent your future».

Генеральний директор Вільям Чо розпочав процес, повторивши амбітну мету компанії, вперше оголошену минулого року, — перетворитися на компанію, що займається рішеннями для розумного життя. Зібравши глибоке розуміння споживачів та їхніх життєвих просторів у всьому світі протягом майже семи десятиліть, компанія виходить за межі дому, розширюючи бізнес на різноманітні простори, включаючи мобільні, комерційні та віртуальні. У кожному LG прагне покращити клієнтський досвід, зосередившись на п’яти ключових елементах, які називають 3C2S: догляд, зв’язок, налаштування, сервізація та стабільність (з англ. CareConnectivityCustomizationServitizationSustainability).

ШІ як «привітний інтелект»

У своїй подорожі до інновацій та поліпшення споживчого досвіду LG визначила штучний інтелект як один із найважливіших факторів досягнення успіху. Замість того, щоб зосереджуватися на еволюції самої технології, LG прагне продемонструвати, як ШІ може надати відчутні переваги в реальному світі.

Компанія перевизначила сам термін «Artificial Intelligence» як «Affectionate Intelligence», тобто «привітний інтелект», з вірою в те, що штучний інтелект перетворить обслуговування клієнтів на більш дбайливий, емпатичний і ретельний процес.

Життєвий інтелект у реальному часі

У ході прес-конференції генеральний директор Чо наголосив на унікальних характеристиках штучного інтелекту від LG, починаючи зі здатності обробляти великі обсяги даних, як за масштабом, так і за якістю. З-поміж 500–700 мільйонів продуктів LG, якими наразі послуговуються в усьому світі, є багато розумних пристроїв, оснащених інтелектуальними датчиками з підтримкою ШІ, оптимізованих для вивчення та аналізу «фізичних» і «емоційних» моделей життя користувачів.

У той час як багато компаній для навчання свого штучного інтелекту покладаються на матеріали з Інтернету, LG має перевагу в тому, що може використовувати «реальні» дані, зібрані з мільярдів підключених пристроїв, включаючи розумні продукти LG і широкий спектр приладів IoT. Такий набір даних пропонує цінну інформацію про взаємодію споживачів з пристроєм, а також про їхнє оточення, моделі поведінки та емоційний стан. Подібні багатопланові дані також можуть надати компанії більш повну картину щодо побуту користувачів, дозволяючи пропонувати покращені, розумніші рішення для їхнього способу життя.

Координований інтелект із LG AI Brain

Далі генеральний директор Чо пояснив невід’ємну роль LG AI Brain, потужного механізму обробки даних, що керується великою мовною моделлю LG (LLM). Завдяки чималому сховищу користувацьких даних компанії, AI Brain прогнозує потреби клієнтів на основі взаємодії між користувачем і продуктом та контекстного навчання, здійснює просунуті розумові процеси й генерує оптимальні рішення шляхом координації дій фізичних пристроїв.

Зрештою, перелічене дозволяє компанії надавати інтелектуальні послуги та досвід для різних життєвих просторів споживачів в більш осмислений, ефективний спосіб, демонструючи уважність, закладену в задумі LG про «привітний інтелект».

Відданість відповідальному інтелекту

LG чітко усвідомлює важливість використовувати ШІ з дотриманням етичних принципів і бере відповідальність за вплив та наслідки своїх рішень і дій. Компанія прагне розробити системи штучного інтелекту, що принесуть користь усім користувачам, сприятимуть безпечній поведінці та гарантуватимуть захищеність всіх зібраних персональних даних.

Надійна система захисту даних компанії LG Shield підкреслює зобов’язання, адже розроблена для охорони персональних даних та інформації на кожному етапі процесу, від збору та зберігання до використання. Віддано втілюючи відповідальний інтелект, LG прагне перевершити необхідні галузеві стандарти для впровадження ШІ.

У своїй заключній промові на світовій прем’єрі LG генеральний директор Чо наголосив, що підхід LG до штучного інтелекту ґрунтується на переконанні, що повний контроль варто мати споживачам. Він також додав: «“Life's Good” — це наша міцна, безкомпромісна обіцянка, що спонукає створювати краще життя для наших клієнтів навіть в епоху ШІ».

На сцені заходу до генерального директора Чо приєдналися Чон Кі Хьон, віце-президент і керівник Platform Business Center LG, і Юн Сок Хьон, президент компанії LG Vehicle component Solutions (VS), які представили інноваційні технології та стратегії на основі ШІ.

Розпочавши з житлової галузі, віце-президент Юнг представив проєкт розумного дому від LG на основі ШІ. Згідно з баченням трансформації в компанію, що займається рішеннями для розумного життя, компанія застосовує унікальну технологію Affectionate Intelligence на платформі ThinQ. Пан Юнг не тільки представив нові інноваційні сервіси, такі як ChatThinQ — генеративний чат-бот на базі ШІ, що забезпечує невимушене спілкування з клієнтами, і 3D Home View — тривимірну візуалізацію дому для інтегрованого інтуїтивно зрозумілого керування простором, а ще й розкрив плани щодо запуску нового центру розумного дому.   

У галузі мобільності компанія поділилася баченням автомобілів як «життєвого простору на колесах», що базується на рішеннях, визначених програмним забезпеченням для транспортних засобів (SDV). Згідно з цим баченням Юн Сок Хьон, президент компанії LG VS, представив LG AlphaWare, набір програмних рішень для SDV. LG AlphaWare містить універсальні програмні модулі для покращення існуючих операційних систем автомобіля та допомоги в створенні нових платформ; операційні рішення, які допомагають розробникам ПЗ протягом усього процесу від розробки до випуску; рішення для розваг в салоні, що дозволяють переглядати контент високої чіткості з якісним звуком; рішення для людино-машинного інтерфейсу з технологіями AR/MR та ШІ, щоб надавати захоплюючі враження від перебування в автомобілі. 

Відвідайте сайт LG, присвячений виставці CES (www.LG.com/CES2024) і канал LG Global на YouTube щоб дізнатися більше про те, що компанія підготувала для CES 2024, а також залишатися в курсі всіх останніх новин під час заходу (9–12 січня).

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: