SET University та USAID CEP запускають буткемп для стартапів заснованих жінками / Все новости / Главная

SET University, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», запускає  буткемп WE.Brave для технологічних продуктів, серед засновників яких є жінки, або тих , де 70% core-команди – жінки. Подати заявку на участь можна з 5 до 25 лютого, заповнивши форму.

Також важливою вимогою до стартапів-учасників є готовність продукту – він має бути на етапі розробки, а не лише ідеї. Наявність робочого MVP не є обов’язковою вимогою, але буде перевагою. Також засновники стартапу мають бути зацікавленими у  розвитку продукт після навчання: працювати над залученням інвестицій, створенням робочих місць та монетизацією.

Від кожного стартапу, який пройде відбір, має бути  мінімум 2 представники, які братимуть активну участь у буткемпі.  Втім, кількість учасників від кожного стартапу, що пройде відбір - необмежена.

Буткемп триватиме з 11 по 22 березня. Він складатиметься з інтенсивного навчання та менторських сесій. Інтенсивність програми передбачає те, що учасники мають приділяти буткемпу близько 6 годин щодня, крім вихідних. Навчання та спілкування з менторами відбуватиметься онлайн, тож взяти участь у програмі можуть українці з будь-якого куточку світу.

Під час навчання учасники отримають знання зокрема з розробки MVP, аналізу ринку, фінансового планування, побудови бізнес-, маркетинг- та сейлз- стратегії, фандрейзингу, пітчингу та побудови стосунків з інвесторами.

Серед менторів програми – українські та міжнародні експерти, зокрема Сергій Кудряшов, Євген Гусаров, Алекса Сінячова, Кирило Мазур, Анджела Конвей, Джейн Давидюк та інші. Повний список експертів можна подивитися на сторінці програми на сайті SET University.

Три найкращі проекти-учасники отримають додатковий бюджет у розмірі 6500$ на консалтинг та менторство, необхідне для подальшого розвитку бізнесу.

«Ми в SET дуже тішимося запуском цієї програми та переконані у її важливості. Наприклад, у США компанії, очолювані жінками, вносять в економіку країни трильйони доларів, забезпечуючи роботою 23 мільйони людей. Це підкреслює не лише інвестиційну привабливість fem-led-проектів, а й величезний невикористаний потенціал. В Україні ми прагнемо змінити цю динаміку, надаючи жіночим стартапам ресурси, необхідні для успішного запуску та розвитку. Для програми ми зібрали цілу команду експертів, які будуть і навчати у форматі лекцій, і проводити менторські сесії. Тож я закликаю всіх підприємців і підприємиць, у яких є вже власні стартапи на початкових стадіях, подавати заявки, а також рекомендувати програму своєму нетворку» – Євгенія Клепа, директорка з партнерств та інновацій в SET University

“Все більше українських жінок прагнуть започаткувати власний бізнес, і ініціатива SET University — це можливість для них отримати практичні знання та навички для успішного старту власної справи у технологічному бізнесі. Завдяки програмі WE.Brave десятки жінок зможуть розпочати бізнес, створити робочі місця та сплачувати податки, що так важливо під час війни. Програма  USAID “Конкурентоспроможна економіка України” системно підтримує розвиток жіночого підприємництва й такі освітні програми допомагають розкривати потужний потенціал українських жінок, які дедалі більше займають лідерські позиції у бізнесі та зміцнюють економіку своєї держави.”, - Олеся Залуська, керівник Програми  USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Детальнішу інформацію про вимоги до учасників, а також програму буткемпу можна знайти на сайті SET University – https://www.setuniversity.tech/education/bootcamp-we-brave/

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: