SET University отримав грант від WNISEF: які це створює можливості? / Все новости / Главная

SET University отримав грант від WNISEF. Кошти отримані в рамках грантової угоди будуть витрачені на 3 основних напрямки: повне чи часткове покриття вартості навчання для студентів, виготовлення освітнього контенту, а також реалізацію активностей в рамках підприємницького треку.

Команда SET University вже отримала частину грантових коштів. Вони покрили 100% вартості навчання на магістратурах для 4 студентів, а також 70% – для ще двох. Серед студентів, які отримали стипендії – представники української армії, діти ветеранів, внутрішньо переміщені особи, а також студенти з особливими досягненнями. Також в рамках отримання гранту ще 21 студент отримає стипендію на часткове покриття вартості навчання на коротких програмах – мікромагістратурах.

Окрім цього, в рамках грантової угоди запланована розробка курсу з інновацій для магістрів, і реалізація буткемпу зі space tech. Дати та деталі щодо буткемпу будуть анонсовані згодом.

«Ми в SET University віримо, що від того, якою є наша освіта зараз, залежить яким буде наше майбутнє згодом. Це особливо важливе для України сьогодні, адже ми прагнемо успішного технологічного майбутнього і віримо, що саме технологічний сектор відіграє вагому роль у відновлені економіки України. Саме тому, ми дуже щасливі, що на нашому шляху нам вдалося заручитися підтримкою WNISEF, і що разом ми будемо створювати більше якісних освітніх програм та можливостей для навчання. Ми вдячні команді WNISEF і вже бачимо плідний результат нашої співпраці у вигляді фідбеків та здобутків студентів, котрі отримали стипендії на навчання», – коментує Ірина Вольницька, президентка SET University.

«Розвиток освітніх проектів та підтримка нового покоління технологічних лідерів є нашим пріоритетом у WNISEF. Підтримка SET University - це один зі способів, яким ми робимо спробу трансформувати Україну через освіту. Це відкриває двері до нових горизонтів якісної освіти та стимулює інновації у сфері технологій, що відіграють ключову роль у розвитку країни», – відзначила Ярослава Джонсон, Президент і головний виконавчий директор WNISEF.

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 285 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 29 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 188 млн. доларів США у 136 компаній із 26 000 працівників та зробив можливим залучення 2,3 млрд доларів в компанії України та Молдови.

SET University — український навчальний заклад, який надає вищу освіту майбутнім лідерам технологічної індустрії. SET University поєднує сучасний підхід до освіти з фокусом на технологіях та підприємництві.

 

Тэги:   Образование

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: