Серед українців в 9 разів зріс попит на генератори / Все новости / Главная

У середині березня українці знову почали активно купувати товари, що допомогають пережити блекаути. Ракетні обстріли енергетичної інфраструктури, дефіцит електроенергії та інформація про ймовірне запровадження графіків відключення електроенергії спричинили підвищення уваги до енерготоварів – генераторів, зарядних станцій, потужних павербанків та обладнання для сонячних електростанцій тощо.

У порівнянні періодів 19 лютого – 17 березня та 18 березня – 14 квітня 2024 року в АЛЛО помітно зростання попиту на:

  • генератори – в 9 разів;
  • зарядні станції – в 5 разів;
  • павербанки – у 2 рази.

Генератори та зарядні станції – знову потрібні

Українці вже добре знаються на генераторах та зарядних станціях, потрібних потужностях для дому та офісу, тому впродовж березня та квітня  купували в АЛЛО такі моделі:

Павербанки 60 000 мА•год можуть стати дефіцитом

Лідерами з-поміж замовлень в АЛЛО є павербанки великої ємності – на 60 000 мА•год. З березня 2024 року попит на них зріс утричі,  і невдовзі вони можуть стати дефіцитним товаром. Зріс попит і на павербанки меншої ємності: 40 000-20 000 мА•год – удвічі, 10 000 мА•год – в 1,5 раза.

Павербанки, які з середини березня користуються попитом у клієнтів АЛЛО:

Генератори та зарядні станції найбільше купували у Харкові, а павербанки – у Тернополі, Павлограді (Дніпропетровська область) та Золотоноші (Черкаська область). Пік продажів павербанків в АЛЛО припав на 26 березня, зарядних станцій – на 30 березня, а генераторів – на 12 квітня. Середня вартість генераторів становила 42 тисячі гривень, зарядних станцій – 35 тисяч гривень. Вартість павербанків, які купували навесні, становила від 699 до 2 199 гривень – залежно від ємності. Підвищення цін на енерготовари поки не спостерігається, наразі їх можна придбати за звичайними або акційними цінами.

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: