Samsung надасть користувачам можливість керувати розумними приладами сторонніх виробників / Все новости / Главная

Samsung Electronics оголосила про розширення можливостей керування розумними приладами для споживачів. Нова інтеграція Home Connectivity Alliance (HCA) дозволяє користувачам керувати пристроями різних брендів за допомогою одного мобільного застосунку.

Цей крок став можливим завдяки співпраці Samsung Electronics з іншими учасниками HCA, такими як LG Electronics та Vestel. Вона базується на специфікації інтерфейсу HCA 1.0, що забезпечує взаємодію Cloud-to-Cloud (C2C) між побутовими приладами та системами опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC). Це дає можливість контролювати та економити енергію в усьому будинку.

Спочатку функція стала доступною у восьми країнах, включаючи Корею та США, в кінці 2023 року, а згодом поширилась на інші регіони.

Переваги для користувачів:

  • Простота керування: Користувачі можуть керувати своїми розумними приладами, незалежно від виробника, за допомогою одного мобільного застосунку, наприклад, SmartThings, ThinQ від LG або VeeZy від Vestel.
  • Підвищена енергоефективність: Інтеграція HCA C2C дозволяє оптимізувати енергоспоживання приладів, економлячи кошти та допомагаючи довкіллю.
  • Розширення можливостей розумного дому: Нова інтеграція закладає основу для майбутніх інновацій в сфері розумного дому, таких як управління зарядними пристроями для електромобілів (EV).

Для керування розумними приладами за допомогою HCA C2C може знадобитися оновлення мобільного застосунку. Специфікація інтерфейсу HCA 2.0, яка очікується у 2024 році, має додати функції управління енергоспоживанням та включити додаткові лінійки продуктів.

Ця співпраця знаменує собою значний крок вперед у розвитку технологій розумного дому, роблячи їх більш доступними та зручними для користувачів.

 

Тэги:   Умный дом, Samsung

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: