Українці стали активніше користуватися споживчими кредитами / Все новости / Главная

Клієнти маркетплейсу АЛЛО знову стали активно користуватися споживчими кредитами під час онлайн- та офлайн-шопінгу. Кредитування станом на кінець травня 2024 року відновилося і наразі перевищило показники 2021 року в гривнях, а за певними категоріям товарів частка кредитування навіть зросла.

90% клієнтів АЛЛО, хто здійснює покупку в кредит, використовують кредитні послуги, підключені до банківської картки, бо це швидко – немає потреби витрачати час на оформлення документів. Найпопулярнішими товарами, для покупки яких споживачі користувалися кредитами впродовж 4 кварталу 2023 року та 1 кварталу 2024 року в АЛЛО, стали смартфони Redmi Note 13 Pro, iPhone 15 Pro Max, Samsung Galaxy A24, навушники Apple AirPods Pro 2nd Gen, смартгодинник Apple Watch SE 40, робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S10+, планшет Redmi Pad SE, телевізор Xiaomi TV A Pro 43, ноутбук RedmiBook Pro 14. Вартість покупок в кредит становить в середньому від 7 999 до 61 999 гривень.

Якщо порівнювати категорії товарів, куплених в кредит у 2020-2021 та 2023-2024 роках, то сьогодні клієнти віддають перевагу потужним смартфонам, ніж побутовій техніці для дому, як було раніше. Також клієнти АЛЛО частіше оформлюють кредити саме на онлайн-покупки.

Банки, кредитними пропозиціями яких найчастіше користуються клієнти АЛЛО – ПриватБанк, monobank та А-Банк. Також покупці користуються послугами й інших банків, як-от Sense, ПУМБ, ГЛОБУС, ОTP, UKRSIBBANK, Ощадбанк тощо.

Як правильно оформити кредит на покупку в АЛЛО

Щоб оформити швидкий картковий кредит та розбити суму покупки на рівні платежі, клієнт має врахувати такі моменти.

  • Потрібно мати кредитну картку та знати доступну суму ліміту на використання кредитних коштів банку. Це сервіси — «Оплата частинами» від ПриватБанку, «Покупка частинами» від monobank чи інші послуги, які пропонує обраний клієнтом банк. Можливий строк виплат покупки краще уточнити в експерта АЛЛО в магазині, на сайті allo.ua чи у контакт-центрі.
  • При оформленні оплати частинами перший платіж може бути знято під час оформлення, але це залежить від банку.
  • Вартість покупки не має перевищувати доступний ліміт, встановлений обраним банком.

Щоб оформити класичний банківський кредит на покупку і визначити розмір щомісячного платежу в кредитному договорі, слід:

  • оформити замовлення на сайті allo.ua чи мобільному звстосунку і вибрати один із способів доставки товару: самовивіз з магазину АЛЛО; самовивіз з відділення Нової пошти або кур'єром Нової пошти;
  • завітати в найближчий магазин АЛЛО для підписання кредитної угоди і неодмінно взяти з собою оригінал паспорта та ідентифікаційного коду.

Кожному клієнту АЛЛО доступна програма кредитування покупок та оплати частинами. За покупки буде нараховано кешбек за програмою лояльності АЛЛО Гроші на майбутні вигідні покупки.

 

Тэги:   Allo.ua

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: