Кібербезпекових фахівців запрошують до участі у Cybersevurity Innovations Hackathon: як зареєструвати команду? / Все новости / Главная

Сфера кібербезпеки України потребує використання новітніх технологій та рішень, які зможуть вивести кіберзахисні рішення на новий рівень. Такі технології, як AI та ML, IoT, Big Data роками застосовуються та покращуються для забезпечення надійного захисту різних галузей. Наприклад, американська компанія Palo Alto Networks та британський стартап Darktrace забезпечують комплексні кібербезпекові заходи онлайн. Тим часом український стартап Respeecher на практиці демонструє широкі можливості ШІ-технологій у напрямі AI Voice рішень та розвивається на глобальному ринку.

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» спільно з організаторами найбільшого європейського ІТ-змагання DEV Challenge за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Українського фонду стартапів запрошують фахівців та ентузіастів у сфері технологій та кібербезпеки долучитись до Cybersecurity Innovations Hackathon. Мета Хакатону – пошук інновацій на заміну та захист від ворожих цифрових продуктів, модернізація систем керування промисловими процесами в енергетичному секторі, відкриття нових талантів та запуск кібербезпекових продуктів.

"Зараз триває перша у світі кібервійна і наша країна в центрі цих подій. Ворог уже здійснив тисячі кібератак. Але завдяки нашим фахівцям, співпраці з міжнародними компаніями та використанню сучасних технологій Україна відбиває їх і посилює кіберстійкість держави. Кіберзахист — це постійний процес гонки озброєнь між тими, хто атакує, та тими, хто захищається. Тому надважливо розвивати власні інновації та постійно вдосконалюватися. Cybersevurity Innovations Hackathon – це ще одна можливість розробити власні технологічні рішення, які посилять кіберстійкість нашої країни", – зазначив Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Міністр цифрової трансформації.

З 1 по 10 серпня 2024 року учасники події матимуть змогу розробити та представити власні кібербезпекові рішення. За результатами презентацій та рішенням експертної комісії, переможці Хакатону отримають гранти для подальшого запуску та розвитку проєктів.

“Базуючись на успішних прикладах технологічної спільноти, ми прагнемо поєднати практичний досвід та новий погляд учасників Хакатону для створення рішень із захисту України у кіберпросторі. Завдяки Хакатону ми даємо старт і підтримку для розвитку нових технологічних проєктів, які зможуть представити український досвід як в межах країни, так і глобально”, – коментує Максим Даркін, радник із цифрового розвитку Місії USAID в Україні.

Для кого?

Cybersecurity Innovations Hackathon розрахований на широку аудиторію спеціалістів та працівників сфери кібербезпеки, які мають досвід у розробці та розвитку проєктів. До участі у розробці рішень в рамках Хакатону запрошуються:

 • розробники, інженери та архітектори мереж;
 • фахівці, дослідники та науковці з кібербезпеки;
 • студенти, випускники та молоді спеціалісти технологічних та кібербезпекових галузей.
 • фахівці з досвідом роботи в енергетичній галузі;
 • засновники стартапів, менеджери проєктів та продуктів.

“Провівши 20 сезонів змагань DEV Challenge, ми запевнились у силі об’єднання технологічних спеціалістів у пошуку інноваційних способів для розв’язання запитів у різних сферах життя. Що вкотре вказує на потужність та кваліфікованість українців та їх синергію із технологіями. У новому проєкті ми прагнемо підтримати фахівців зі сфери кібербезпеки, а також спрямувати їх навички на пошук високотехнологічних рішень для захисту вразливих галузей України”, – коментує Євгенія Беспалова, засновниця DEV Challenge.

Які задачі та рішення шукають?

Cybersecurity Innovations Hackathon об'єднує найкращих фахівців із кібербезпеки та у сфері IT й надає їм можливість розробити та представити інноваційні кібербезпекові рішення, які стануть основою продуктів або будуть імплементовані в наявні системи.

Командам-учасникам Хакатону пропонується обрати та зосередити свої зусилля у підготовці продуктів або сервісів на одному із ключових напрямів:

 1. Advanced Cyber track – передбачає розробку новаторських та інноваційних рішень із кібербезпеки, за використання технологій на базі AI, ML, IoT, Big Data тощо.
 2. ICS Solutions track – напрям із розробки інноваційних рішень для захисту та покращення систем керування промисловими процесами в енергетичному секторі.
 3. Secret Challenge – напрям для спеціалістів з кібербезпеки, які не бояться викликів та прагнуть інтегрувати свою експертизу в реальний проєкт від партнера Хакатону.

Результатом роботи команди може стати: презентація власних технологічних рішень, Demo-прототипів, сервісів, додатків або платформ. Для забезпечення якісного та бажаного результату під час хакатону командам буде надаватись менторська підтримка у вигляді онлайн-зустрічей, Q&A-сесій та воркшопи від експертів з галузі кібербезпеки та бізнесу.

Найкращі рішення та продукти, відзначені журі та організаторами Хакатону, отримають підтримку від грантодавців для подальшої реалізації та впровадженню та розвитку проєктів.

Як взяти участь?

Для участі в Cybersecurity Innovations Hackathon подайте заявку до 1 серпня включно за посиланням, вказуючи наявність команди. За необхідності організатори допоможуть вам із її пошуком.

Етапи Хакатону:

 • 24 липня - 2 серпня: формування та реєстрація команд-учасниць.
 • 1 серпня: урочисте відкриття у форматі онлайн-трансляції з представленням треків та челенджу.
 • 2–9 серпня: робота команд, що включає Q&A-сесії, інтенсиви та підтримка від менторів.
 • 9 серпня: подача рішень та визначення фіналістів
 • 10 серпня: фінал із пітчингом команд-фіналістів, підбиття підсумків та оголошення переможців.

Хакатон відбудеться у гібридному форматі: онлайн-етап з 1 по 9 серпня для командної роботи та офлайн-фінал 10 серпня у Києві із можливим онлайн підключенням.

Cybersecurity Innovations Hackathon реалізовується найбільшим європейським ІТ-змаганням DEV Challenge за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки Проєкту USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України". Також Хакатон підтримує перший інноваційний парк UNIT.City та Український фонд стартапів.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: