Технологічний прорив на CES 2025: вперше українську технологічну екосистему представлять два павільйони / Все новости / Главная

Український tech-бізнес стає в авангарді глобальних подій, що задають вектори розвитку для технологічної спільноти у всьому світі! Стрімкий ріст, що немає аналогів, максимальна орієнтація на автоматизацію та ефективність утверджують український технологічний сектор, як ключового гравця на міжнародній арені. Відтак, 7-10 січня у Лас-Вегасі, США відбудеться один з найбільших та найвпливовіших заходів у світі — Consumer Electronics Show 2025, де українська технологічна екосистема буде представлена власним Українським павільйоном, який зібрав компанії, що пройшли шлях від молодих перспективних стартапів, до зрілих та впливових бізнесів.

Протягом останніх 5-ти років українські стартапи долучалися до CES за підтримки донорських програм та структур. Та вже у січні, за ініціативи та самостійної організації DroneUA й Mosqitter, у глобальному павільйоні виставки, потужний потенціал України представлять компанії-першопрохідці:

  • DroneUA: лідер у наданні комплексних безпілотних рішень для сільського господарства, інфраструктури та енергетики, DroneUA революціонізує роботу галузей за допомогою передових технологій безпілотних літальних апаратів.
  • Mosqitter: технологічна компанія, що заснована жінками та є розробником інноваційних пасток для комарів, що дозволяє захистити людей та планету від шкідливих хімікатів. Місія компанії - пришвидшити розробку та широке впровадження розумних, екологічно чистих рішень для боротьби зі шкідниками шляхом зменшення використання хімікатів для збереження навколишнього середовища.
  • FarmFleet: Спеціалізована онлайн-платформа, розроблена для оптимізації бізнес-процесів на швидкозростаючому ринку послуг, що надаються за допомогою дронів-обприскувачів та сервісного бізнесу в сільському господарстві в цілому.
  • SkyFall: українська компанія, що спеціалізується на розробці передових безпілотних авіаційних систем для вирішення сучасних технічних завдань у різних галузях промисловості. Основна увага приділяється створенню інноваційних рішень для покращення процесів та оптимізації використання ресурсів.
  • HOWCOW: розробник інноваційних рішення для малих і середніх молочних ферм, що включають комплексну програмно-апаратну платформу, яка допомагає фермерам підвищити продуктивність, знизити витрати та забезпечити здоров'я тварин.
  • LUAZ Care: розробник єдиного у світі електромобіля для людей з інвалідністю, що дозволяє кермування безпосередньо в інвалідному візку, під назвою LUAZ Care. Компанія вже розпочала виробництво електромобіля.
  • SoftEngi: міжнародна консалтингова технологічна компанія, що спеціалізується на генеративних стратегіях та рішеннях у сфері штучного інтелекту, що базується на потужному досвіді у розробці ПЗ для забезпечення комплексних програм цифрової трансформації для провідних компаній по всьому світу.
  • BlueBird: винахідник, розробник та виробник передових технологій та інновацій у сфері безпілотних технологій, систем радіоелектронної боротьби (РЕБ), систем протидії безпілотникам, підсилювачів сигналу, наземних ретрансляційних станцій (станцій управління дронами) та інших технічних пристроїв.
  • Ecofactor: компанія будує та обслуговує зарядні станції для електромобілів, просуваючи зелену енергетику, сталий транспорт та захист навколишнього середовища. Пристрої повністю розробляються та виробляються в Україні.
  • Futurology: американський підрозділ DroneUA, що впроваджує інновації на перетині технологій та майбутніх тенденцій. Розробляючи найсучасніші рішення, Futurology переосмислює можливості безпілотних і роботизованих технологій.

Відібрані бізнеси володіють найвищою експертизою у сферах, які мають стратегічно важливе значення для України й представляють дронову та енергетичну екосистему, а також сектор альтернативної енергетики. Компанії пов’язані спільною системою цінностей, що базується на постійному розвитку, вдосконаленню, залученню інноваційних технологій та посиленню економічної стійкості країни. Команди Українського павільйону об’єднані ініціативою Fleet Of Millions, що являє собою унікальний стартовий майданчик для інноваторів у сфері безпілотних технологій та надає доступ до однієї з найбільших у світі екосистем для розвитку робототехніки, охоплюючи безпілотники, пристрої для боротьби з дронами, роботизовані платформи тощо.

Володіючи власними представництвами на американському ринку, DroneUA та Mosqitter виступають лідерами для інших українських команд, які розпочинають власний шлях в США, спільно просуваючи українську технологічну екосистему на інших континентах. Відтак, FarmFleet, що торік взяв участь у CES в якості молодого стартапу, цьогоріч став повноцінним скейлапом, що буде представлений у глобальному павільйоні виставки.

Як потужні та сталі компанії на території сполучених штатів, DroneUA та Mosqitter співпрацюють із делегацією стартапів, які будуть представлені в Eureka Park на CES 2025. Відтак, в рамках події, вперше в історії, буде представлено цілих два Українських павільйони, що продемонструють міць зрілих бізнесів та інноваційність молодих стартапів, одним із яких є Beetless з материнськими компаніями DroneUA та Mosquitter. Технологічний стартап став переможцем національного відбору, що відбувся за організації програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства цифрової трансформації України, Українського фонду стартапів та UVCA, де успішно пройшов 4 етапи та 9 обов’язкових критеріїв й увійшов до CES 2025. Також до делегації стартапів за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка в Україні” (USAID CEP) увійдуть: S.Lab, SYLA, Qudi, Versi Bionics, eXtra Vision,  Pickpad, Profeed.

Міцна та впливова партнерська база Українського павільйону, яку утворюють Diia.City United, Генеральне консульство України в Сан-Франциско та Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), дозволить посилити українські інновації, привернути ще більше уваги світової спільноти до талановитих українських інженерів та їх розробок, посилити співпрацю з глобальними лідерами та інвесторами, залучити міжнародні інвестиції та підтвердити роль України як рушійної сили сталого розвитку та технологічної досконалості.

Таке цілісне та потужне представництво України є не лише черговим кроком вперед, але й значним проривом, що свідчить про її ріст та зміцнення позицій у світовому масштабі. Саме українські інновації, досвід та амбіції стають взірцем для інших, створюючи унікальні можливості як для бізнесу, так і для суспільства. З молодого ринку Україна перетворилася на центр технологічних проривів, здатних змінити майбутнє та рухати технологічну екосистему у світі.

За додатковою інформацією щодо Українського павільйону звертайтеся до Олександри Афанасьєвої за електронною адресою afanasieva@futurology.tech або +1 888 663 5561 (WhatsApp, Telegram). Відвідайте CES 2025 за посиланням https://www.ces.tech/. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами, щоб стати свідками революційних досягнень, які визначатимуть майбутнє інноваційних технологій.

 

Тэги:   CES

Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: