Навчання майбутнього: Створено перший освітній чат на основі ChatGPT / Все новости / Главная

Пандемія та війна масштабно вплинули на бажання та можливості українських дітей отримувати якісну освіту з відповідною мотивацією. Але на щастя, сучасні сервіси, інтерактивні технології та гейміфікація приходять на допомогу.

Освітній проєкт «На Урок» розробив спеціальний чат на основі ChatGPT, який називається «Чат «На Урок»: спілкування із видатними постатями минулого». Це перший українськомовний чат, створений для освіти з використанням штучного інтелекту. Ця технологія дозволяє імітувати розмову з відомими особистостями, ставлячи запитання світовим лідерам та видатним діячам науки та культури, а отримані відповіді можна використовувати для цікавого навчання. Робота з чатом також сприяє розвитку культури спілкування, вмінню лаконічно формулювати запитання та критично аналізувати інформацію.

На даний момент можливо спілкуватися з видатними історичними постатями українського та світового рівня, серед яких Альберт Ейнштейн, Василь Стус, Вінстон Черчілль, Григорій Сковорода, Іван Сірко, Ігор Сікорський, Катерина Білокур, Ольга Кобилянська, Тарас Шевченко, Ярослав Мудрий та інші. Повний перелік із сорока “співрозмовників” можна знайти за посиланням: https://naurok.com.ua/chat

"«На Урок» – найвідвідуваніший освітній сайт Україні згідно зі звітами Kantar Ukraine. Його щодня відвідує 300 000 вчителів і понад 700 000 учнів. Тому ми завжди зацікавлені в інноваціях та нових підходах в освіті. Щойно ChatGPT почав ширитися світом, ми стали шукати варіанти його інтеграції в освітні продукти. Через те, що українською мовою ШІ відповідав не дуже вправно, у нас був час подумати. Коли компанія OpenAI випустила оновлення і створила можливість підключити чат, ідея прийшла швидко. Ми з командою сформулювали перелік із 40 відомих імен, про які ChatGPT має достатньо інформації, увідповіднили їх зі шкільними предметами, розробили технічне рішення, зробили добірки матеріалів із бібліотеки «На Урок», які допоможуть краще підготувати урок для учнів, та сформували приклади запитань до кожної з особистостей, на які було б цікаво почути відповіді. В результаті у нас вийшов класний інтерактивний освітній інструмент, який вчителі можуть використовувати, щоб залучати дітей у цікаву роботу і розповідати в незвичному форматі про видатних українців і людей, які зробили значний внесок у світову науку і культуру", - коментує Дмитро Перепелиця, засновник Освітнього проєкту «На Урок».

Освітній проєкт «На Урок» використовує технологію штучного інтелекту, що дозволяє створювати симуляцію спілкування з історичними постатями. Кожна розмова є унікальною. Однак, важливо мати на увазі, що відповіді, що генеруються штучним інтелектом, необхідно перевіряти, оскільки вони можуть містити неточності.

Спробувати чат може абсолютно кожен охочий. Чат працює без реєстрації та є безоплатним. 

Почати спілкування в чаті можна за цим посиланням: https://naurok.com.ua/chat

 

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: