Латвійський ІТ-інтегратор Tet пропонує безкоштовні віртуальні ресурси для українського бізнесу / Все новости / Главная

В перші ж дні після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну один з IT-лідерів Балтії Tet запропонував українському бізнесу безкоштовні послуги зі збереження даних на cloud-платформі Tet Cloud, фізичні сервери якої знаходяться в Ризі. Поновити роботу своєї IT-інфраструктури на новій платформі змогли вже 30 українських компаній. Також, компанія передала 200 000 EUR на гуманітарні цілі та планує продовжувати допомогу.

«На наш погляд, підтримка жителів України та біженців зараз – це обов'язок будь-якої людини, яка має серце. Разом із колегами ми допоможемо всім, чим зможемо, щоб ця неймовірна агресія та зло були переможені, і ми всі разом повернулися б до відновлення України та, звичайно, подальшого її зростання вже у складі Європейського союзу. Знайте, що ви не одні, і ми зможемо допомогти вам та вашому бізнесу!», – говорить голова правління Tet Улдіс Татарчук.

Tet пропонує хмарні ресурси для українських підприємців безкоштовно як мінімум на 60 днів, і в разі потреби підприємство готове шукати індивідуальні рішення для конкретного бізнесу і продовжити безкоштовний період. Експерти компанії надають підтримку у міграції та створенні резервних копій, а також консультують з інших питань, щоб допомогти зберегти український бізнес.

Директор міжнародного бізнесу та розвитку ЦОД Tet Маріс Сперга говорить: «Дані є однією з основних цінностей бізнесу. Необхідно, щоб вони були доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Ми усвідомлюємо важливість даних для бізнесу, тому готові розробити, впровадити та забезпечити підтримку рішення, яке підходить саме для вас в нинішній ситуації».

З початку програми допомоги українському бізнесу до Tet звернулися 50 компаній, і 30 із них фахівці Tet вже змогли налаштувати хмарну інфраструктуру.

Контактні дані для українського бізнесу щодо безкоштовного перенесення IT-інфраструктури на хмарну платформу Tet Cloud:

e-mail - dc@tet.lv

тел. +371 67 05 11 23, +38 089 320 24 84

Окрім допомоги бізнесу, ІТ-інтегратор Tet передав 200 000 EUR з метою практичної допомоги жителям України, охопленої військовими діями.

Для тих українців, хто вимушений шукати прихистку в Латвії, підприємство пропонує працевлаштування, відповідно до відкритих вакансій, а також надає підтримку місцям, що приймають українські сім'ї, забезпечує дітей технікою та оптичним інтернетом.

Одночасно з фінансовою допомогою, Tet сприяє доступу Заходу до достовірної інформації стосовно того, що відбувається в Україні. Компанія, як провідний постачальник ТВ-послуг в Латвії, тепер транслює низку українських каналів, у тому числі канали Україна 24 та 1+1 International, на всіх своїх телевізійних платформах. Каналу Україна 24 також забезпечений синхронний переклад на російську та англійську мови.

Новинкою в ефірі телебачення Латвії стала серія документально-музичних відеороликів «Spadok», присвячених українській культурі, традиціям та звичаям. Кожен ролик втілює етнічний образ, характерний певному регіону України. Одним із облич проєкту є українська етнічна співачка Росава. «Spadok» замінив собою контент одного з каналів російського ТБ.

 

Тэги:   Бизнес

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: