З 7 липня розпочався набір шкіл для участі у проєкті ІТ Generation / Все новости / Главная

Мінцифра разом з Binance Charity та Львівським ІТ Кластером запустила освітній проєкт з безоплатного навчання українців ІТ-спеціальностям – ІТ Generation. Мета – допомогти талановитим українцям реалізувати себе в одній із найперспективніших галузей - IT. 7 липня стартував другий етап проєкту – набір шкіл, які братимуть участь у ІТ Generation. Подати заявку можна буде протягом двох тижнів.

Вимоги до провайдерів освіти:

  • юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства України
  • організація, забезпечення та реалізація освітнього процесу у неформальній освіті (відповідний КВЕД (85.59) та\або ліцензія на освітню діяльність)
  • професійний досвід навчання студентів не менше 2 років
  • успішний досвід в IT-освіті із урахуванням таких критеріїв: кількість студентів, які успішно пройшли навчання та отримали сертифікат про закінчення; відсотковий показник працевлаштування студентів після проходження навчання.
  • наявність сайту провайдера українською та/або англійською мовою
  • проведення процесу відбору студентів: тестування та співбесіда.

Не можуть брати участь у проєкті освітні заклади – резиденти РФ або  юридичні особи, бенефіціари яких є резидентами РФ, та ті школи, які мають негативну ділову репутацію на ринку освітніх послуг.

 IT Generation – це пілот, який Мінцифра реалізує за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

На етапі пілоту планується навчання близько тисячі студентів. У майбутньому держава планує масштабувати проєкт. Участь у проєкті можуть брати участь українці від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту, не мають кваліфікації та досвіду роботи в галузі ІТ. Тривалість навчання – 2-6 місяців в залежності від спеціалізації.

Набір студентів розпочнеться в серпні.

 

Тэги:   Образование

Похожие новости
Комментарии

comments powered by Disqus
Мы в социальных сетях: